Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » C9/Clean9 diéta bevált valakin...

C9/Clean9 diéta bevált valakinek a terhesség során felszedett kilók ellen?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm áradozott róla, hogy neki ez mennyire jót tett és milyen sokat fogyott tőle. Ez egy 9 napos kúra, ami alatt különböző folyadékokat és tablettákat kell bevinni a szervezetbe és lehet, hogy tényleg ígéretes a dolog, de nekem kicsit furcsának is tűnik. Főleg hogy tegnap beszéltünk erről, ma pedig már két ezzel kapcsolatos Facebook csoportba is bevett és a barátnőm és egy másik hölgy, aki a mentora (?) posztok, képek és videók alatt taggelnek, hogy azokat feltétlenül nézzem meg. Aztán délután fel is hívott, hogy beszélt a mentorával és szívesen elmagyaráz nekem személyesen mindent, ha nekem ma jó lenne, akkor el is jönnek szívesen hozzánk. Mondtam, hogy ezért ne fáradjanak, vasárnap van, hétvége, majd visszatérünk erre, én is utána olvasgatok, stb. Nem nem, ez nekik nem fáradtság és szeretnének segíteni, ez a találkozó semmilyen kötelezettséggel nem járna, csak elmagyarázzák, hogy is működik az egész. Nagyon "nyomulós" stílus volt, most ettől az 5-6 kg-tól nem életbevágó megszabadulnom, hogy vasárnap késő délután ők ezért idejöjjenek. Lehet, hogy csak a barátnőm ismerősének a stílusa ilyen alapból és egy jó termékről, márkáról van szó, nem tudom...

Ezért szeretnék itt érdeklődni, hogy valaki használta-e és neki működött-e a dolog?

Félek a jojó-effektustól is, hogy itt több, mint egy hétig koplalok és alig eszem, fogyok, aztán majd a duplája jön vissza 2 hónapon belül... Ráadásul kicsit szkeptikus is vagyok ezekkel a dolgokkal, hogy ezt beveszed, azt megiszod és rögtön fogysz tőle.



2021. febr. 1. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

MLM, bele ne menj!! Az ilyen embereket el kell kerulni messzirol, sosem szabadulsz toluk kb.

Egyebkent kaloriaszamolassal es deficittel lehet jol es tartosan fogyni, nincs semmifele csoda dieta. Azert van a jojo, mert koplalsz, nyilvan ez nem mukodokepes. Egyebkent meg 9 naptol mit varsz? Fogysz talan 2-3 kilot, de ugyanugy visszajon, csak a penztarcad lesz joval karcsubb.

2021. febr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Csak ezen a héten 4 ismerősömet töröltem emiatt a szarság miatt fb-ról. 🙄 MLM, agymosás, felejtsd el. Mozogj, kicsit egyél kevesebbet, többet érsz vele.
2021. febr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
32%
Amíg nem kérnek pénzt vagy szignót ártani nem tudnak.
2021. febr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Jaj de utálom az ilyen nyomulosokat.... Rengeteg ismerősömet töröltem a fb ilyen hülyeség miatt de komolyan... Annyira rá tudnak az emberre szálni hogy az már ciki

. Én nem próbáltam mert szerintem egy pénz lehúzás az egész . Egyél mérsékelten és igyál sok vizet és ha lehet mozogj többet, nézd meg úgy is lehet fogyni szépen lassan és nem lesz jojó~ effektus.

2021. febr. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én utána olvastam: terheseknek és szoptatós kismamáknak nem ajánlott!


Én is csináltam egy poros diétát, dietetikussal ellenőriztetve magam 2 hentenként. Szép eredményeket értem el vele, de ő is azt mondta, hogy a poros shakek lényegében minden ásványi anyagot, makro és mikro tápanyagot tartalmazznak csak egy ilyes tasak ppr formályába, tehát kevesebb kalóriát viszel be, miközben semmiben nem szenvedsz hiányt. De ennek ellenére ő is azt mondta, hogy terhesség esetén azonnal hagyjam abba a diétát és inkább egészségesen étkezzem.

Szoptatás alatt meg különösen érdemes odafigyelni az ételekre, mert az anyarejbe is kiválasztódhatnak. És ezek a poros dolgok ha pl anyagcsere pörgetővel van tele az ok egy felnőttnek, de nem biztos, hogy szuper lesz a babának.

Másik ami furcsa, hogy az én diétámnál ha rákeresek pl neten is nagyon részletesen le van írva mi van benne, a vitaminokból adagra lebontva. Itt ennél a diétánál, meg olyan tájékoztató jelleggel csak nagyvonalúan. Nekem ez furcsa.


Ha terhes vagy még vagy szoptatsz, semmiképp nem kezdenék bele. Másrészt én nem látom azt, hogy ez a termék feltalálná a spanyol viaszt. Ez is a kalória megvonásra játszik, ennél meg vannak sokkal természetesebb módszerek is, amik beváltak és veszélytelenek.

Nekem ez a laikus véleményem.

2021. febr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fogyni és formában maradni csak úgy lehet, ha megválogatod mit és mennyit eszel. Ha nem szeretnél plötyi lenni, formás akarsz lenni, akkor súlyzós edzést végzel. Ennyi. 9 nap alatt kipucolta a beleit kb., mert nem vitt be normális kaját, azért fogyott...

Nincs csodaszer. Figyeld a fehérje, szénhidrát, zsírfogyasztást, illetve, hogy ezeket milyen élelmiszerekből viszed be. Sportolj mellette.

2021. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!