Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek már a szülés előjelei?

Ezek már a szülés előjelei?

Figyelt kérdés
Tegnap este már semmit sem tudtam aludni, mert állandóan felebredtem, a hasgörcsökre, kemenyedesre, majd hajnalban elkezdodott az irdatlan derekfajdalom, mintha leszakad a derekam, majd reggel távozott a nyakdugo is, ami egy pár csepp vérrel is járt. A fajasok között annyi rendszert találtam hogy egyszer 10, 15, 20 percesek, nem rövidülnek van amikor egy óráig 20 percenként jönnek aztán át áll 10 percesre, de ennyi. A derekam tovabbra is nagyon húzódik. De folyamatosan vannak a gorcseim is csak más rendszerben. Igazabol nem egy irdatlan nagy fájdalom, fájni fáj, de sokkal rosszabbra számítottam, azt hittem majd egyértelmű lesz, így most nem tudom hogy ez már az e vagy mi ez..
2021. márc. 9. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez mar az lesz. Azt nem lehet tudni, hogy meddig tart meg innen, akar orakon belul is rendszerezodhetnek a fajasok, de az is lehet, hogy egy idore megszunnek. Ha tudsz, probalj meg pihenni meg egyet, szukseg lesz az energiadra.
2021. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De az nem baj hogy lassan már 24 órája nem rendeződik csak van?
2021. márc. 9. 19:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanígy indult 6-kor, és 8-kor hirtelen átváltott 3 percesbe. Hajrá!
2021. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm mind 3 gyerekénél ez a fájdalom 2-3 napig tartott mire tényleg elindult a buli
2021. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezek szép kilátások :D
2021. márc. 9. 20:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4 vagyok igen ezért nem is ment be első fájásoknál a 3.nál mert azt mondta 2 napot nem verődik a korházban. Az unokatesómnak is 2 napig voltak fájásai, ő be is ment de haza küldték.
2021. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező nekem 33 óra alatt született meg a fiam és egyáltalán nem rendszerezodtek. Csak így sacc per kb. Szoval kb bármilyen forgatókönyv elképzelhető sajnos. De drukkolok neked 🤞🏻🤞🏻
2021. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, erezni fogod.. Nekem is ilyesmi elozte meg... 2 nappal elotte hasmenes, joslok, kemenyedesek, elment a nyakdugo... Reggel derekfajas, ami gyanus volt, mert addig nem fajt, csak a farokcsontom... Elkezdodtek az osszehuzodasok, rendszertelenul...meg beszelgettem, ettem, ittam, zuhanyoztam itthon.. Amikor 10 percesek lettek es kezdett erosodni megindultunk a korhazba..ez volt kb delu. 4 kor...6 kor magatol elfolyt a magzatviz, este 10 kor mar jajgattam rendesen, a szuleszno nem hitte el, hogy ennyire faj, azt mondta leghamarabb reggel 5 kor babazok.. Ejfelkor mar a falat kapartam, oxi nelkul kitagultam elso babaskent spontan... 1:24 kor megszuletett a fiam :) Hajra hajra...Ps. Mikor az autoban ultunk mondtam is a ferjemnek, hogy persze faj, de gyanus, hogy ez meg csak az elojatek,s nem az igazi fajasok... Igy is lett, mert akkor mar se beszelni, se semmit nem tudsz majd, csak tulelni :D
2021. márc. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, úgy látszik én hosszú vajúdás elé nézek, tegnap este bementunk a kórházba, hogy nézzék meg minden rendben van e, mert a fajasok jöttek csak össze vissza. Egy ujjnyira voltam csak tagulva, így hazakuldtek, valószínűleg a vizsgálat hatására a fajasaim brutal erősek lettek, de még mindig nem tartom elviselhetetlennek, de az idő továbbra sem rendszerezodik. Hol 5 percenként hol 10 percenként, aztán megint 5 majd megint 10. Azt mondták hogy akkor menjek ha rendszeresen 5 perces nagyon erős lesz vagy elfolyik a víz. Azt hiszem ha így haladok napokig fogok vajúdni..
2021. márc. 10. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!