Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy éli meg azt az időszak...

Ki hogy éli meg azt az időszakot, amikor pozitiv terhességi tesztet produkál, bejelentkezik az orvoshoz és két hetet kell várnia? nekem nehéz és nagyon lassan telik az idő. jó lenne már, ha megerősítene a doki.

Figyelt kérdés
2021. márc. 10. 11:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, lehet, megtanulok horgolni :)
2021. márc. 10. 12:38
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

7es, én is pont így 😁😁

Pakoltam munkában a 15- 20 kilós cuccokat közben meg beszélgettem magamban, hogy jól van Kicsikém, ezt ki kell bírni, nem olyan nagy dolog az, csak legyél erős 😁


Amúgy úgy is voltam vele, hogy ha valami gond lesz, az genetika vagy más ok, de ha minden ok, akkor nem lehet gond.

2021. márc. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Én kívártam a két hetet, megyek nagy büszkén az UHra, azzal a tudattal, hogy több, mint hét hetes vagyok naptár szerint, biztos már van szívhang és látni is fogom, erre jött a döbbenet, hogy petezsák+szikhólyag van még csak. Másfél hét múlva kellett mennem újra, na az volt az igazán szenvedés, de addigra már 10mm embrió és szívhang is látszott, akkor felelt meg 7 hetesnek. Nekem jobb lett volna, ha nem olvasom a gyakorit, abban a másfél hétben az összes lehetséges negatív kimenetet beképzeltem magamnak.

Pihenj sokat, és egyél rendszeresen már most kis adagokat, készülj fel, hátha neked is nemsokára elkövetkezik a végtelen kimerültség és hányinger időszaka (van aki szerencsés, és hányinger nélkül megússza az egészet)

2021. márc. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

1 vagyok a fiam előtt volt egy vetélésem, így nála azt mondta a doki hogy teszt után menjek progi miatt.

Fiam után volt még egy terhességem ami lassabban indult, de azért már nem volt úgy bennem a drukk, mert tudtam, hogy minden ok már a vetélés után egyet végig vittem. Na a genetikai tesztnél kiderült, hogy a baba beteg. Ezért most a kövinél gondoltam mégis csak nézzük meg korábban, ha látom hogy minden óramű pontosan halad, az csak megnyugtat, hát sajnos sehogy sem haladt, 8.héten misedd lett belőle. Ezért sem birok nyugton ülni a fenekemen, tudom változtatni nem tudok de, kicsit megnyugtat ha minden ok az elején.

2021. márc. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességemnél tudtam terhes vagyok, ennyi... nem izgultam rá. Dolgoztam, éltem az életem, 7hetesen elmentem dokihoz.


Második terhességemnél ugyan így tettem. 7hetesen elmentem dokihoz. Üres petezsák. 1hét mulva kontroll. Még mindig üres. 9.héten műtét.

Ott a műtétet vártam, legyek túl rajta, ne legyen ok nékül terhestünetem, ne legyen bennem aminek nem kellene...


Harmadik terhességemnél teszt, erős pozitív, tudtam minden oké. Nem is görcsöltem rá. Van annélkül is elég dolgom. 7.hét, doki. Van szívhang, legközelebb 12.hét... most sem görcsölök rá. Minden oké és ennyi... 10.hét közepén járok.

2021. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

13-as válaszoló, dettó így telt nekem is ... pozi teszt doki hívás, izgatottan mentem 6+5-re adott időpontot (nagyon vártam hogy lássam és szinte biztos voltam benne hogy lesz szívhangja is), jött a hideg zuhany, petezsák + szikhólyag, 1 hét múlva kontroll... Na az az 1 hét volt kegyetlen :D majd elmentem, kicsi 5 mm embrió, szívhang pedig még nem tudta kihangosítani, viszont láttuk hogy lüktetett az embrióba. Most 3 hét múlva kell visszamennem.

Egy jó tanács... a gyakori kérdésekkel óvatosan, vannak bunkó és negatív emberek, én miattuk már jó párszor befordultam, és mindig belegondolok a legrosszabba, most pedig épp építem a pozitív gondolatokat, hogy csak a jóval tápláljam :D Itt mindig lesz valaki, aki valamibe belekössön.

2021. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ez attól függ ki min ment már keresztül.

Első terhességem alatt nem aggódtam,nem is tudtam min lehetne.

Másodiknál sem,de csak addig míg elnem vetéltem.

Aztán a 3.nál már nagyon aggódtam,ismét elvetéltem.

A 4.nél ha lesz,sajnos végig aggódni fogok az előzmények miatt.

Pedig elvileg megvan az oka a vetéléseknek.

2021. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
És mikor történtek a vetélések? Hogy jelentkezett?
2021. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

17!

En is elvetéltem, 2x. Mégsem aggódok...

Ha aggódnék, attól jobb lenne? Pont hogy nem... a sok stressztöl, aggódástól is beindulhat...


10hkm

2021. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!