Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Ma voltam 20. Heti genetikai vizsgálaton, ahol megállapította a doki, hogy a babámnak mind a két kisujjában a középső ujjprece hiányzik és hogy átlagosnál több a magzatvizem. Azt mondta, hogy el kell menjek genetikai vizsgálatra. A 12. Heti teljesen rendben volt és 2 hete is voltam magánba, ahol semmi eltérést nem láttak és azt mondták, hogy normál mennyiségű a magzatvíz is. Volt valakinek ilyen és mégis minden rendben volt?:/



#vizsgálat #Genetikaieltérés
ápr. 29. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Hol voltál, melyik város?
ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sos kérném a magzatvíz mintavètelt, hogy ha abból kiderül valami még legyen idő intézkedni. 24.hètig lehet csak megszakítani a terhességet. A legbővebb csomag 3 hét alatt jön csak meg, sajnos tesómèk átèltèk. Nekik egy nagyon ritka genetikai rendellenesség jött ki. Ez az ujjperces dolog nem biztos , hogy valami nagy probléma de én nem lennék nyugodt. Szurkolok, hogy minden rendben legyen.
ápr. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pesten a 2.szamuba voltam
ápr. 29. 12:27
 4/8 A kérdező kommentje:
Azzal próbálom magam nyugtatni, hogy valaki ujjak nélkül vagy kéz nélkül születik, de szellemileg semmi baja. Az, hogy hiányzik ott a középső ujjprec nem komoly, csak kis görbék lesznek az ujjai. Amúgy minden érték tökéletes és nem tudom elképzelni, hogy ezen kívűl más is lenne :/
ápr. 29. 12:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajj! Nekem azt mondták, az is down-ra utal, de kétlem, hogy az első genetikain nem lett volna semmi más jele.

Nagyon sürgősen kéne intézkedned, ha nem tartanád meg, mert 3 hét a hasbaszúrás eredménye és nem lehet megsürgetni. Drukkolok, hogy minden rendben legyen. Lehet, csak a doki vaksi.

ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos a wiki szerint is a Down-szindróma egyik jellegzetes tünete, de nyilván attól függetlenül is előfordulhat.

Kombinált vagy nipt-tesztet csináltattatok esetleg? Mi lett az eredmény?

Ha a nipt negatív, akkor én kizárnám a Down-szindrómát, a kombinált annyira nem biztos, hogy megnyugtatna.

ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Integrált tesztet csináltattam és 1:20000 lett az eredmény
ápr. 29. 14:12
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok genetikai rendellenesség van ami sajnos nem látszik feltétlenül az ultrahangon v csak később.
ápr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!