Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9-10 hetesen létezik, hogy...

9-10 hetesen létezik, hogy hallani a baba szívhangját szívhang hallgatóval?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam, csak ilyen 16 hét körültől használhatóak. De egy ismerősöm állítja, hogy már most hallani vele
2021. márc. 11. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:

13 hetesen próbáltam és igen hallható.

9-10 hetesen nehezebben szerintem.

Én a genzikai UH után próbáltam csak.

2021. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Sokan összekeveri a saját artériájuk áramlásával.
2021. márc. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13 hetes vagyok második babával, én is szoktam hallani. Kerestem 9-10hetesen is, de akkor még nem hallottam, csak a saját ütőeremet.
2021. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
10 hetes 2 napos volt a tökmag amikor először megtaláltam. Egészen lent, a szemérem csontomnál volt. Ha még nem hallottál szívhangot akkor össze lehet keverni a hasi artériával valóban, de ha már tudod, hogy mit kell hallani akkor simán meg lehet különböztetni. A baba szíve nagyon gyorsan ver...olyan, mint egy kis zakatoló vonat.
2021. márc. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nehez megtalálni ez igaz de sokkal erősebb és összetéveszthetetlen a sajátoddal.

Igen azt is megtaláltam. Az lassú.

2021. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél a 12. héten vettem meg, és egyből megtaláltam mindkét babám szívhangját.

Másodiknál, és most, a 3.-nál is; egyaránt, és egyértelműen megtaláltam a 9. héten.

Vékony alkat vagyok, ez is számít.

2021. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13 hetesen genetikai után tudtam mit keressek. Amúgy van egy másik gyors hang is amire majdnem azt hinni hogy az a baba de nem. Mert neki zakatoló mint egy vonat vagy vágtató lovak. Másik is gyors de az sima. Egészen alul szemérem domb felett találtam meg úgy a 16hetig aztán most már feljebb is.
2021. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!