Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor menjek kórházba? Hívjak...

Mikor menjek kórházba? Hívjak mentőt vagy vezessek, esetleg megvárjam a párom?

Figyelt kérdés
3 kislánnyal vagyok várandos, 37 . hétben vagyunk, és nem tudom hogy ezek most jósló fájások, vagy ezek már az igaziak. párom 1.5 óra múlva ér haza, bár 2 autónk van, és nem tudom mit tegyek. a fájások még rendszertenek, de kb 7 percesek lehetnek:S
2010. aug. 18. 19:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
NE VEZESS!!!!! Más nem tud bevinni? Várj egy kicsit és ha nem mulnak a fájások,akkor mentő!
2010. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
szia, ajaj nagyon drukkolok nektek. Ügyes légy, én mentőt hívnék a helyedben, nem indulnék el egyedül kocsival. Még ha csak jóslók, akkor is jobb megnézetni. Légy ügyes és jó egészséget a picikhez. Nagyon szerencsés vagy ám, ugye tudod? :-)
2010. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

hát..ha nem is magam miatt, a 3 kislány miatt sem fogok vezetni, igen tudom hogy szerencsés vagyok, féltem , mert 5 évvel ezelőtt azt mondta az orvos hogy soha nem lehet kisbabám, majd minden évbe elmentem, és a válasz nem volt 1 éve siekrült teherbe esnem csak el is vetéltem, ugy volt feladjuk, és örökbe fogadunk egy picit, és egyszer csak jött az UH kép, 3 baba, én akkor megfogadtam hogy ha őket is elveszítem, akkor soha többet nem próbálkozok.

28 éves vagyok , attól is féltem hogy a biológia órából kifutok, szerencsére minden jó ha avége jó:)

2010. aug. 18. 19:28
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

NEhogy beülj a kocsiba!!! Vkit kérj meg hogy vigyen el! Ámbár még nem tudom milyenek az igazi fájások, de mellette vezetni...szerintem nem lehet! Ha más nem marad akkor mentő!


Minden jót neked, könnyű szülést, ügyes légy:)


Üdv 32 hetes

2010. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ezer gratula!Ha még aktuális taxi vagy mentő de ne ülj autóba.Sok sikert!
2010. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van aki ugrik és visz, de a mentő is jó ötlet! Sok sikert! Majd írj róluk pár sort!!!!
2010. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok majd írj a fejleményekről,izgatottan várjuk és nagyon drukkolunk!
2010. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
most enyhültek a fájások, viszont rendszeresen 10 percenként jönnek :) ez már remélem szülés lesz :)
2010. aug. 18. 19:42
 9/34 A kérdező kommentje:
párom most hívott, azt mondta hogy gyorsan irjam le egy lapra a neveket még mielőtt elfelejtem, 30 perc és itthon van :) azt meg kibírom:)
2010. aug. 18. 19:43
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha haza mentek írj a kicsikről biztos nagyon aranyosak:)Nekem is két kislányom van na de 3 nem semmi;)
2010. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!