Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor menjek kórházba? Hívjak...

Mikor menjek kórházba? Hívjak mentőt vagy vezessek, esetleg megvárjam a párom?

Figyelt kérdés
3 kislánnyal vagyok várandos, 37 . hétben vagyunk, és nem tudom hogy ezek most jósló fájások, vagy ezek már az igaziak. párom 1.5 óra múlva ér haza, bár 2 autónk van, és nem tudom mit tegyek. a fájások még rendszertenek, de kb 7 percesek lehetnek:S
2010. aug. 18. 19:19
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Gratula!!!!!Naa,kicsit bővebben légyszi!Tudom ogy sok a dolgod,de minket megöl a kiváncsiság!...császár volt vagy sima?Mennyivel születtek?Szoptatsz,milyen a 3 kicsivel?
2010. aug. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Nagy gratula!!!!Mekkorák?Nevük?íMilyen 3 babával?

Írj nekünk ha van időd!:)

2010. aug. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ezer gratula,nagyon örülök majd ha lesz időd még írj a picikről nagyon aranyosak lehetnek.Sok boldogságot és rengeteg türelmet kívánok nektek az tutti,hogy nem lesz könnyű dolgod de az is biztos hogy mindent megér ez a fáradság;)
2010. aug. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Most nézem, hogy új kérdést tett fel a kérdező. :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2010. aug. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!