Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most nagy hülyeséget fogok...

Most nagy hülyeséget fogok kérdezni. De lehetséges?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem mikor a férjem játszik a mellemmel. És erröl nem szeretnék lemondani a baba születése után sem, hiszen ez nálam az orgazmus alapja. Éshát miután megindul a tejtermelés és a kicsi szopizni fog. Ha a férjem fogja nyalni és szívni a mellem akkor ö is tejet fog nyelni?mert számomra ez nem teljesen tiszta. Kérlek ne nézzetek hülyének!

36 hetes


2010. aug. 18. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát megeshet bizony. Vagy bevállalja vagy nem:-)
2010. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk megesett:) Nem zavarta, szerinte olyan íze volt, mint a sűrített tejnek:) De talán egyszer vagy kétszer fordult elő, szerintem a szervezet tudta, hogy ez most nem az:)
2010. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
ÉN NEM BÍRTAM ELVISELNI AKKOR, HOYG A MELLEMHEZ ÉRJEN, PEDIG EGYÉBKÉNT KEDVELEM. Egyszerűen kellemetlennek éreztem, majd szoptatás után visszatért, hogy szeretném. Addig elkerülte. Számos kultúrában nem szexuális tárgy a mell, a férfi hozzá sem ér soha.
2010. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bizony folyt közben a tejem,nekem kezdetben fura volt,de mivel a férjem nem zavarta,hát túltettem magam rajta.(Volt olyan is,hogy megindult közben,és spriccelt minden felé):)
2010. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hüha most megleptetek!:) nem gondoltam volna, hogy lehetséges de ezek szerint a ti példátok mutatja, hogy mégis. Öt nem zavarja, csak érdekelt, hogy tényleg számítson-e rá. Akkor igen:) Köszi szépen a válaszokat!:)
2010. aug. 18. 20:23
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
En sem birtam elviselni ha hozza ert a mellemhez.
2010. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Szoptatás alatt még melltartóban, pólóban sem érhetett a mellemhez a férjem, kifejezetten rosszul esett volna.

Nem tudhatod előre, hogy mit fogsz érezni. Lehet jól fog esni, de lehet hogy nem. De lehet hogy neki sem lesz rá "gusztusa", hogy előtte látja hogy eteted a babát, aztán még "induljon rá" a melledre.

Nem nézlek hülyének :) csak még nem tudod mi vár rád :)

2010. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is szeretem ezt, de szoptatás alatt nem esett jól :(


Egyébként nekem már a szex gondolatától sugárban folyt a tej a mellemből, sajnos nagyon sokszor kellett törölgetnem magam (bizonyos pozíciókat teljesen fel kellett függeszteni, mert a férjem képébe folyt volna). Egyébként egész pici melleim vannak, valahogy sosem fért el benne a tej :D

2010. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kérdeztél butaságot. Sztem minden nő, vagyis a legtöbb nő imádja ha a párja kényezteti a melleit a nyelvével, nálunk sincs másképp. Mikor megszületett a kislányunk és szopizott, majd el telt az a bizonyos idő, hogy újra együtt lehetünk, hát sajna a férjem száját igencsak megtöltöttem. :D Nem zavarta, inkább viccesen fogta fel a dolgot. :))))) Mikor kicsit "rossz" volt a férjem, én direkt spriccelgettem tejjel, ez volt a fenyítő eszközöm. :D:D:D:D Nekem nagyon sok tejcsim volt, folyott annélkül is, hogy megnyomtam volna. :) Ne aggódj ez miatt, hidd el minden ugyan olyan szuper lesz mint előtte, legfeljebb apa is kap egy kis vitamint! :)
2010. aug. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

miért pontozzátok le, akinek kellemetlen volt? mindenki más.


na de a kérdésre válaszolva: ezt kiküszöbölhetitek úgy, hogy csak puszilgatja, simogatja.

2010. aug. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!