Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy most hülyeséget...

Lehet, hogy most hülyeséget fogok kérdezni, de ti nem féltek mondjuk szülés közben a pukizástól?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 10:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A párom apás szülést tervez, illetve tervezünk, és bár tudom, hogy akkor ez lesz a legkisebb problémám, azért érdekelne a ti véleményetek is!
2008. nov. 3. 10:36
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Én nem tartok tőle.Vannak komolyabb félelmeim.Ha jól körülnézel meglátod akár pisi vagy széklet is kinyomódhat.Te észre sem fogod venni.Kár ezen izgulni.

Szép szülést!

2008. nov. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem sem ez a legnagyobb félelmem, sőt ez nem is félelem csak eszembe jutott ez is...
2008. nov. 3. 10:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltem még régen egy szülésznővel és kérdeztem hogy is van a szülés? Azt mondta hogy először a kismama beöntést kap, de nem minden esetben. Na ha nem kap még az is előforduhat hogy nem puki az a csomag. Te nemfogod észrevenni elvileg. Ez ott tök természetes. Remélem nem csak szivatott az illető. 27 heteske
2008. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
amikor az első babám szültem és rendessen voltak fájásaim mindig csak azt tudtam mondani a páromnak hogy szóljon valakinek mert mindjárt bekakilok.a doki odajött és azt mondta hogy ne fogjam vissza magam ha kakilnom kell akkor csak nyugodtan.visszagondolva elég viccessen hangzik de hidd el hogy a dokik ehhez tuti hozzá vannak szokva,te meg ne szégyeld.lehet hogy nem is kakás leszel csak abban a helyzetben úgy érezzük.
2008. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
szia, bennem ez fel sem merült, mint lehetséges félelmeim egyik. akkor ott sokkal inkább attól féltem, hogy minden rendben legyen, ne akadjon el a szülőcsatornában, ne legyen rátekeredve a köldökzsinór, hogy érett, egészséges legyen. akkor csak ez érdekelt. és akkor ott téged is csak ez fog érdekelni. ha pedig attól félsz, hogy a párod meghallja.....nos, épp a gyermekét hozod világra, mit számit egy-két puki.
2008. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert ha a párom is bent lesz az olyan ciki, hogy esetleg bekakilok, vagy egyfolytában pukizok. :)
2008. nov. 3. 10:46
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen ne izgasd magad. Gondolom a párod is tudja, hogy esetleg ezekkel a kellemetlenségekkel is járhat egy szülés. Hidd el, ő nem azzal lesz elfoglalva, hogy te pukizol vagy mit csinálsz, hanem inkább aggódni fog, hogy jajj hogy segítsek a feleségemnek, amikor úgy fáj neki?????!!!!!
2008. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én kaptam beöntést és mégis (sok-sok órával később) bekakiltam. A férjem ebből semmit nem vett észre: ő ugyanis azzal volt elfoglalva, hogy el ne törjem a kezét, annyira szorítottam. A doki meg tök diszkréten szólt a szülésznőnek, hogy törölje le. Ennyi és nem több. Hidd el, a doki sem úgy fogja fel, mintha pl. egy rákszűrés alkalmával pukizod le.
2008. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Már bennem is felmerült ez a kérdés. Sőt, én még a sima nőgyógyászati vizsgálatnál is szoktam arra gondolni, hogy jajj, csak nehogy pont most csússzon ki egy puki :-)

Hiszen a felhúzott láb pozíció ideális a bélmozgásoknak...

De szülésnél szerintem kellőképpen le leszünk foglalva mással!

2008. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!