Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megosztanátok velem saját...

Megosztanátok velem saját tapasztalatotokat nagyobb mennyiségű vizes folyással kapcsolatban a harmadik trimeszterben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap töltöm a 32. hetet. Körülbelül 2 hete van vizes folyásom,amivel még az ügyeletet is megjártam mert attól félve,hogy esetleg magzatvíz, vásároltam szivárgást jelző betétet, ami mintha elszíneződött volna. Az ügyeleten mindenféle módon megvizsgáltak, normális volt a magzatvíz mennyiség, és szivárgást sem látták. A biztonság kedvéért megfigyelésen ott tartottak, a bent töltött 5 nap alatt kétszer volt kontroll uh,ahol továbbra sem csökkent a magzatvíz mennyisége. Az orvosom azt mondta hogy ha szivárogna akkor ennyi idő alatt lényegesen kevesebb lenne, ő mindent rendben talált. A betétre pedig azt mondta hogy elég gyakran produkál fals eredményt, és gyakorlatilag bmilyen erősebb folyás elszínezheti,nem tartja megbízhatónak. A folyásra kaptam kúpot mert félidőtől gombával küszködöm,és most is ezt látta esélyes problémának a doki. A védőnő szerint ha gond lenne 2 hét alatt már beindult volna a szülés. Valahogy mégsem vagyok nyugodt... érdekelne hogy van-e valakinek hasonló tapasztalata. Előre is köszönöm a válaszokat.

2021. febr. 3. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindkét gyereknél volt vizes folyásom úgy félidőtől.
2021. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem végig volt, de valamikor a 29.hét környékén egyszer én is nagyon megijedtem. Azonban az UH-n megfelelő volt a magzatvíz mennyisége, szóval megnyugtatott az orvos.
2021. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is durva folyásom volt. Egyszer annyira h én is megijedtem. Hívtam adokit azt mondta úgy is holnap megyek, addig nem lesz baj (ha lenne fájásom azonnal kórház) megvizsgált, de minden ok volt.

Azt mondta h sejtette h nincs baj. Ez gyakori h "rémisztő mennyis~gű" vizes folyás jelentkezik

2021. febr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!