Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhességnél is...

Méhen kívüli terhességnél is van 'mindjárt megjön' érzés?

Figyelt kérdés

Ma pozitívat teszteltem, de pont ebben a ciklusban volt UH-om peteérés után, és az alapján az elzáródott oldalamon volt, és most eléggé aggaszt, nehogy méhen kívüli legyen.

Egyelőre csak 'mindjárt megjön' érzés van a méhemben. Akinek volt már méhen kívülije, ti mit éreztetek?


2021. márc. 12. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nem volt méhen kívüli terhességem, de úgy gondolom, hogy mivel a tüneteket a hormonok okozzák, azok még méhen belül és méhen kívül is vannak, ezért még mindkettő lehetséges.

Szurkolok, hogy minden rendben legyen!

2021. márc. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elején van de utána már fájdalmas lesz ahogy a petevezetőt feszíti a beágyazódott embrió egy idő után és vérzés is jelentkezik.A teszt is ugyanúgy mutatja attól hogy méhen kívüli,szóval majd ha mégy Uh-ra akkor látni fogja az orvos hogy hol helyezkedik el.Ne aggódj
2021. márc. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem volt még méhen kívülim,csak amiket tudok róla azt írtam le

#2

2021. márc. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!