Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is járt úgy, (és ha igen,...

Más is járt úgy, (és ha igen, mi segített,) hogy a terhességi rosszullétek idején a bizonyos kajákat még csak-csak, de vizet szinte csak alig bírt inni?

Figyelt kérdés

Megiszok egy korty vizet, még nem hányok, de akkor is azonnal rosszul vagyok, ha amúgy épp nyugodt volt addig a gyomrom.

Próbáltam úgy, hogy evés után, evés előtt, nem számít.

Vagy hogy tettem citromot a vízbe, az egy napig jó is volt, másnapra már a citromtól is megundorodtam.


Így lassan, küzdelmek árán, kortyonként lemegy napi fél liter, de szerintem ez elég kevés, állandóan úgy érzem, ki vagyok száradva.



2021. márc. 13. 15:47
 1/5 Jerry22 válasza:
Én is rosszul voltam az elején, de a víz legalább lement. Próbálkoztál esetleg teával vagy gyümölcslével. Vagy ásványvíz? Nyilván a vizet semmi sem pótolja, de a folyadék kell! Kitartást!
2021. márc. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, váltakoztatom. A gyümölcslé vált be, semmi más. Két pohár gyümölcslé, egy pohár hideg víz. Így sem mindig megy le egy teljes pohár, de az 1, néha 1,5 l sikerül.
2021. márc. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most egy narancs levét higítottam, az könnyebben ment le, de attól tartok nehogy ez is olyan legyen mint a citrom.

A tea nem csúszik, még a szaga is borzalom 😀 pedig van itthon minden: gyümölcstea, gyömbéres tea, kamilla.


Valamelyiknap kitaláltam, hogy leves kell nekem, az is egynek jó, és amúgy is imádom a zöldség/húsleves üres levét, úgyhogy kipróbáltam.

Annyira jól esett, úgy toltam befelé, semmi bajom nem volt tőle. De aztán eltelt félóra, és egyik pillanatról a másikra visszajött minden. Mint a gyorsvonat.

2021. márc. 13. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Sajnos ismerős. Én a hússal (mindegy milyen és hogy van megcsinálva) és salátával is ugyanígy jártam.
2021. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Zero kólát tudtam csak inni az elején és kávét. Csupa egészséges italok 😄

Aztán már ment a bubis viz is. Elég sok idő eltelt mire újra jól esett a sima viz.

2021. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!