Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak nekem ennyire nehéz a...

Csak nekem ennyire nehéz a terhesség?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van már. Nem szeretek panaszkodni de nagyon kikészít a terhességem. 34. hétben járok, eddig is volt méh összehúzódásom de most már iszonyat rossz. Ha felállok, ha csak hosszan állok ( mosogatás) , vagy lehajolok akkor meg akarok halni. Benyilal a fájdalom a hüvelyembe, elszédülök vagy elkezd a fiam mozogni. Iszonyat nagyokat tud rúgni. Már sokszor sírhatnékom van. Annyira hihetetlen számomra hogy másoknak ez élvezet.
ápr. 29. 06:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Dehogy élvezet. Csak ugye nem szabad kimondani, mert milyen már az, hogy te ezt nem élvezed, hát ez egy csoda, ki kell bírni, stb. Az igazságot sosem szabad kimondani, mert a lufi kipukkan.

Teljes agymosás.

Nyugi, rendben van, ahogy érzel.

Biztosan nagyon rossz, de tényleg nem tudok mást mondani én sem, minthogy hamarosan meglesz. Pihenj sokat, feküdj, ahogy kényelmes. Kérd meg a férjed, hogy mosogasson. Nézz filmeket, kapcsolódj ki már amennyire lehet.

Sok erőt és kitartást! ❤️

ápr. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

Szia! Teljesen megértelek. Nagyon várom a kislányom, de a terhesség egyetlen percét sem élvezem. Kivéve ha mocorog, bár néha félek tőle hogy eltöri a bordám :D. Biztos van akinek jó a várandóssága és imádja. Én szükséges rossznak fogom fel, amin túl kell esni és a kisbabám miatt megéri. Tarts ki! Már nem sok van!


38 hetes kismama

ápr. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Utáltam terhesnek lenni. Tényleg terhes állapot.

Az első trimeszterben 0-24-ben hányingerem volt, kb szőlő, barack és vajas kenyér, amit meg bírtam enni, de azt is úgy kellett leerőltetni. Annyira fáradt voltam, mint még soha. Ilyen fáradtságot még soha nem éreztem, képes voltam egész nap aludni, azért is könyörgni kellett magamnak, hogy zuhanyozni keljek fel. Szagundorom volt, még a párom illatát se bírtam elviselni. Az egész terhesség alatt szédültem, így kb semmit nem tudtam csinálni, még boltba se tudtam menni, mert elsötétült minden.

ápr. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű terhességem volt, se hányás, se semmi probléma. A vége mégis "terhes" volt 🤷🏼‍♀️. Sokszor alig kaptam levegőt, mert 5 perc sétáról légszomjam lett. Mindenemet nyomta a baba, alig tudtam enni, mert a gyomromat is nyomta, sokszor azt hittem eltöri a bordáimat, mert aláfeszítette a lábát. Nagyon a végén meg már úgy mentem, mint egy pingvin, mert annyira lent volt. Ezt megspékelve azzal, hogy aránylag ugyan kicsi hasam volt, emiatt a beszólásokat is "élveztem", hogy mit panaszkodok, nincs is nagy hasam... Aham, csak a teljesen átlagos méretű babám nem "kifelé" nőtt, hanem "befelé". A szerveinet nyomta össze teljesen, nyomott el ideget, volt hogy lezsibbadt a lábam, mert valami ideget nyomott. Plusz nyáron szültem, rosszul voltam a melegtől, izzadtam mint egy ló, ha ciki ha nem: szó szerint a bugyimból is a vizet csavarni lehetett, annyira.
ápr. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak neked szar, sok nőnek az, sok másiknak pedig nem az, szerencse kérdése. Én szülésig hánytam és csak fekvő helyzetben nem fájt a fejem, ha felkeltem fájt. 36. héten kivették császárral inkább, soha többé nem szeretnék terhes lenni.
ápr. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

Persze, csak neked :D

Dehogy.

ápr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem csak neked. Én még csak 24 hetes vagyok, de mindig azt mondom, aki kitalálta, hogy nyugodt, boldog második trimeszter, tuti pasi volt.

Egyik napról a másikra kelt meg a lábam, mint a kalács és le se akar menni. Közben hetek óta ülve alszom, mert úgy ég a nyelőcsövem, mintha sósavat innék. Na, ehhez, ha még a lábam is felpolcolnám, biztos nagyon kényelmes lenne. A gyereknek is. És hát egyik se olyan, ami adott idő után elmúlik. Inkább csak rosszabb lesz, meg jön hozzá a többi. Imádni fogom😁

ápr. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 3. terhességem. Az elsőnél felét hánytam végig, vészes hányás (0-24). A másodiknál is hánytam, de oda még társult cukorugrálás, vashiányos vérszegénység és pajzsmirigy probléma. Jelenleg 7 hetes terhes vagyok, hányinger és szédülés már van. Hánytam is már. Ez is egy jó terhesség lesz😄 Mindegyiknél vérezgettem a 12. hétig, így mindig rohantam az orvoshoz. Jelenleg is aggódom rendben van-e minden. Szülésnél mindkettőt indították és nehezen is tágultam, ebben sem vagyok szerencsés.🤭 Utálom magát a terhességet, de a végeredmény nekem megéri minden alkalommal. Kitartást mindenkinek!😊
ápr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Élvezet azért nem volt, de ilyen tüneteim nem voltak, amiket írtál.
ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

az első terhességem észre sem vettem. Ott végig is dolgoztam. Mikor szülni mentem is úgy voltam, hogy ez már a vége?


Aztán jött a második terhességem. 17.hétig 7x véreztem. Az elejétől a végéig görcsöltem, keményedtem, fájt a derekam. A hüvelyem szúrt, folyamat azt éreztem ki akar esni.

Pokol volt számomra.

Kb az utolsó hetekben nem volt olyan nap, hogy ne sírtam volna.

És mellette ott volt a 2évesem. Pihennem lehetetlen volt mellette.

Nekem ott a szülés és az utána időszak egy áldás volt.

ápr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!