Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a védőnő cseszegetős,...

Ha a védőnő cseszegetős, akkor ha átjelentkezek másik címre ugye nem kell hozzá járnom?

Figyelt kérdés
Tudom kötelező, de akkor már máshoz tartoznék nem ehhez a nőhöz.
2021. márc. 13. 20:30
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
33%

19: és én azt honnan tudjam....???


Leírtad, hogy mivel cseszegetett konkrétan?

2021. márc. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

Leirtam.De bemásolom:


lekezelő a hangneme és hízás miatt cseszeget, amire orvos azt mondta rendben van nem sok. Ő meg beszólogat rá.

Egyébként is érdekes a kritika egy olyantól aki gyerek és terhesség nélkül majd dupla akkora mint én, de rám meg rámszól.


Ezen felül a másik probléma : vájkál a családi dolgokban. Kivancsiskodik anyagiak terén.

2021. márc. 24. 12:00
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

22

Igen sajnos vannak ilyen semmi emberek. Beleszólnak olyan dolgokba, amikhez semmi közük.

2021. márc. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:

21!

Ezek szerint a szövegértés sem megy...

Nincs miről beszélni...


8,19#

2021. márc. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
23 Igen és mikor megmondtam,hogy xy Dr úr az orvosom és nekem az ő véleménye a mérvadó, még vàgta a pofákat.
2021. márc. 24. 12:12
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

25

Jézus Isten... Sajnos ismerem az ilyeneket. Sógórnőm ápolónő egy kórházban és bármilyen gyógyszerről vagy betegségről van szó, ő tudja a tutit. Hiába beszéltem doktorokkal, egyetemi tanárokkal, főorvosokkal, ő tudja mi a helyes és ő is vágja a pofákat ha nem neki van igaza.

2021. márc. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
22: akkor ez egy egyedi eset.... Miért kéne ebből extrapolálni, hogy minden védőnő ilyen, és hogy az egész védőnői hálózat egy marhaság...????
2021. márc. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
31%

25: éééés..... kijjaf.ct érdekel??? De miért nem tudsz csöndben bólogatni, egyik füleden be - másikon ki..... Aztán elmegy. Túldimenzionálod az egészet....


Milyen gyakran jön hozzád?

2021. márc. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

27

17es korábbi válaszomban leirtam elhiszem ahol gondok vannak, mostoha körülmények stb ott szükség lehet rà, de normális embert rendezett körülményekkel , magánorvos stb miért kell bántani?


28 Már át jelentkeztem anyukámhoz, így az ottani védőnőhöz kerültem. Engem ez sértett, plusz sogorom vállalkozása és az anyagiakban vájkálás Nah az aztán tényleg nem a dolga.

Mert mások mondták lehet érzékeny vagyok az alakom miatti megjegyzésre. De a másik dolgoz akkor sem lehet neki.

2021. márc. 24. 12:30
 30/46 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező az anyagiakban szoktak vajkalni. Fel kell mérnöki, hogy el tudjatok e tartani a babát. Persze nem mindegy, milyen mértékben, de tulerzekenykedni sem kell. Ugyanez az ő súlya nem mérvadó. Nem ő a terhes. A terhes veszélyezteti túlsúllyal az általa hordott baba életet. Nyilván ha neked a doki azt mondta, hogy ok, akkor tultolja. Nem azt mondom, hogy szent a no, de nem kell mindenre ugrani. Egyszerűen csak szard le.
2021. márc. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!