Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a védőnő cseszegetős,...

Ha a védőnő cseszegetős, akkor ha átjelentkezek másik címre ugye nem kell hozzá járnom?

Figyelt kérdés
Tudom kötelező, de akkor már máshoz tartoznék nem ehhez a nőhöz.
2021. márc. 13. 20:30
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
29: és nem tetted helyre, hogy SEMMI köze ahhoz, hogy mi van a sógoroddal...?????
2021. márc. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

30 te is védőnő vagy hogy ennyire véded őket? Ha azt kérdezte volna a párom/ a gyerek apja dolgozik és Mit elmondom.

De a sogoromnak mi köze ehhez?!! Semmi...


31De helyretettem akkor miután végeztünk akkor döntöttem el, hogy átjelentkezem kerül amibe kerül.

2021. márc. 24. 12:36
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

Normálisan ahhoz sem lenne senkinek köze hogy a párod mit dolgozik. Eltudod tartani a gyermeket? Igen. Akkor semmi probléma.

Jól tetted hogy nem hagytad magad baszogatni.

2021. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
40%

Elég egyoldalú itt a védőnő csesztetése...

Nem ártana tudni hogy mi van a másik oldalon.

Minden panaszos csak annyit ír le magáról, amennyit gondol.

De hogy mi van ott valóban, azt nem fogja elárulni, főleg ha necces dolgok.


Erről ennyit.

2021. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

34 Mi lenne a másik oldalon? Az orvos kicsit azért fontosabb mint egy védőnő ha gond lenne az ő véleménye a mérvadó.

A sogorom hoz és az ő dolgaihoz pedig semmi köze. Gusztustalan nő, több helyen jelentettem is. Akihez most jarok egy másik faluba egy idősebb nagyon kedves nő, érdekes őt nem érdekelte az h parom mennyit keres és hogy hány nm a házunk.

2021. márc. 24. 13:09
 36/46 anonim ***** válasza:
25%
30 vagyok nem vagyok védőnő. Csak egy anyuka. És tudom, hogy milyen kérdéseket tesznek fel a normálisak is. Csak ennyit írtam le összehasonlításként. Elhiszem, hogy fura a védőnő, de te meg azt hidd el, hogy több energiát fektetsz ebbe, mint ami indokolt.
2021. márc. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
72%
35 pedig a nm azt pont kérdés, amit fel kell tennie. És ha figyeltél volna egy papírt töltött ki a kérdésekről. Ezt ő is kapja, nem ő találja ki a kérdéssort. A sogornodhoz valóban nincs köze.
2021. márc. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
36 Már megoldódott mivel átkerültem máshoz de most jött erre még válasz azért irtam a topikhoz.
2021. márc. 24. 13:26
 39/46 anonim ***** válasza:

37

Miért kell feltegye? 30 négyzetméteren nem lehet felnevelni egy gyermeket csak 180-on?

2021. márc. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
39 ahogy nem a védőnő nem is en találom ki a kerdessort, ami kérdőíven van. Amúgy gondolom ahol 30nm-re a 4. szülik azt a családot szorosabban kell megfigyelni vagy ilyesmi. Nem értek hozza.
2021. márc. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!