Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények dr Szarka András...

Vélemények dr Szarka András nőgyógyászról?

Figyelt kérdés
Ismerősöm őt ajanlotta hogy évekkel ezelőtt nála volt, de azt olvasom az interneten hogy az utóbbi időben sok kritika is érte. Esetleg van valakinek személyes tapasztalata? Első baby
2021. márc. 14. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom vele, csak hogy órákat kell várni, hiába mész időpontra. Viszont most terhességeket nem vállal, engem átirányított Árokszállási doktornőhöz.
2021. márc. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez érdekes mert én időpontot kértem terhességmegállapításra, adott is egy hét múlva, és rögtön 3 hét mulvára is beírt a következő vizsgálatra tehát elvàllalt. :O Eddig nőgyógyászati vizsgálatokra jártam hozza évente 1* úgy hogy sok tapasztalat nincs róla, csak azért ez komolyabb dolog ezért gondolkodtam hogy megfelelő-e. Remelem később nem akar lepasszolni. Órákat vártam én is az eddigi vizsgálatok során. Illetve ami érdekes volt, azt mondta párom egyetlen ultrahangra sem jöhet be a covid miatt, de az ismeretségi körömben volt hogy beengedték az apukát.
2021. márc. 14. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem mehet be, a Medconnexusnál ez a policy, nálam sem jöhetett be. Majd a genetikaira bemehet a Czeizelben. Amúgy engem műtött is Szarka doktor úr, minden rendben volt.
2021. márc. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem borzalmas. Én még nem terhesen voltam nála kétszer, de amit ott tapasztaltam, az szerintem vállalhatatlan a magán egészségügyi rendszerben, sőt egyenesen vérlázító, csak amikor felvetettem, hogy egy panaszkönyvi bejegyzést megejtenék, a recepciós derűsen közölte, hogy értelmetlen, mert úgyis ők "vizsgálják ki", a rendelő meg így is működik.

Nekem az apját, Szarka Gábort ajánlották, hogy mennyire kedves és alapos orvos, így nála voltam párszor és tényleg az. Sose kellett várni, mindent türelmesen elmagyarázott, mindig alaposan megvizsgált stb. Szóval ő tényleg jó.

Na de a kedves gyermeke!? Hozzá úgy kerültem, hogy néha - hiába volt foglalt időpontom az apjához - amikor odamentem (vonat+20'gyalog), kiderült hogy ma nincs kedve bejönni vagy szabadságon van és "azt a fiam is el tudja végezni", szóval lepasszolt a gyermekéhez az adott vizsgálatra. Ami hosszú várakozás, aztán az asszisztens foglalkozik veled, vetkőzz le, feküdj fel, majd jön a doktorúr, aztán fekszel meztelelen alsótesttel, széttárt lábakkal a széken és még plusz 10', amíg megjelenik a doki, addig az asszisztens rutinosan kérdezget, hogy elvegye az élét az abszurd helyzetnek. Amikor megjelenik a doki - aki vagy hozzád se szól vagy csak lekezelően, a stílusával is jelezve, hogy ő mennyire elfoglalt és überkirály - megvizsgál és már el is tűnik, az asszisztens elvégzi a továbbiakat.

Annyira futószalag az egész, hogy emellett az állami nőgyógyászat egy kellemes baráti látogatásnak tetszik. El nem tudom képzelni, hogy miért járnak hozzá annyian, mert amíg a tényleg normális apjának kong a rendelője, addig nála mindig sorok kígyóznak és a nők képesek órákon át várni, hogy ilyen ellátásban részesüljenek. Most nekik vagy nincs összehasonlítási alapuk, hogy mi lenne a normális vagy ennyire nincs más alternatíva Pestszentlőrincen.

Én mindenesetre a második lepasszolás után otthagytam ezt a rendelőt, mert ha ennyire bizonytalan az, hogy ott lesz-e a papa a megbeszélt időpontban vagy lepasszol a modortalan gyerekének, ez nekem messze nem éri meg. Szerencsére a terhességemmel már találtam nagyon szuper nőgyógyászokat is máshol a városban. Lehet, hogy többe kerülnek, mint külvárosi társaik, de azért, amit a Medconnexus csinál, szerintem pofátlanság egyáltalán pénzt kérni.

2021. ápr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!