Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leiden mutációval (véralvadási...

Leiden mutációval (véralvadási zavar) veszélyeztetett terhes leszek?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva kaptam időpontot a nőgyógyászhoz kb.5 hetes vagyok. Volt már korábban trombózisom ott derült ki. Már a próbálkozástól szúrnom kell magam a Clexane-al nehogy baj legyen, viszont ezt el felejtettem megkérdezni az orvostól.
2021. márc. 16. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Persze. Magyarországon kb bárki veszelyeztettnek számít. De mi a kérdés pontosan? Hogy kell e dolgoznod? Hat ez kb ma az országban kizárólag rajtad múlik, akkor is ha nincs semmi bajod. Attól félsz, hogy nem engednek dolgozni? Ezt csak abban az esetben szoktak ha konkrétan feküdni kell.
2021. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van Leiden mutációm (heterogén) és veszélyeztetett terhes nem lettem tőle, csak magas rizikófaktorú. Azt hiszem, ez annyit tesz, hogy nem elég szülésznő a szülés levezetéséhez, hanem mindenképp orvost kell hívni.
2021. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Én papíron az lettem, amúgy semmi bajom nem volt, dolgoztam amíg kényelmes volt.
2021. márc. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!