Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6h kismama vagyok tegnap...

6h kismama vagyok tegnap voltam dokinál és azt mondta hogy 18mm a petezsák és szikhólyagot is látott de még a szive nem pulzál 2-3mm embriót látótt szerintetek ez jó? Vagy megint nem lessz már belőle semmi?

Figyelt kérdés
július 7-én volt meg a mesesem és 28 naposak a ciklusaim.köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 19. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
A szívhang a 8. hétig jelenhet meg. De egyébiránt szerintem ha van szikhólyag, petezsák már jó jel! A méretek még ilyenkor "kicsik" de napok alatt is sokat nőnek odabent.
2010. aug. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is tegnap voltam dokinál,nekem júli 6 az utolsó mensim.A petezsákom 15x9 mm,babaméretet nem írt rá,de szívhangot igen 120/min.Ne izgulj,pár nap,és már te is fogod látni a pulzálást.Én is már nagyon várom,kedden megint megyek,mert sajna a méhem mellett cisztám is van,úgyhogy kedden remélem már én is fogom látni :)
2010. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én meg pénteken megyek megint remélem akkor ár ketyeg a kis szive köszönöm a biztató szavakat.
2010. aug. 19. 10:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem Július 6.-án volt az utolsó mensim. Múlt hét pénteken voltam dokinál 5+3 naposan láttuk a petezsákban a szikhólyagot és a pár mm-es babánkat akinek már pulzált a szívcsöve! Nekem 26 napos ciklusaim voltak.

6+2 h kismama

2010. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
a 8. hét kicsit pontatlan, az már elég későn van...
2010. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Július 6-án volt nekem is az utolsó mensim. 15. nap inszem, és 6+2-n 4mm-es embrió, de a szívét még nem lehetett látni csak hallani. Lehet neked késett 1-2 napot az ovoud? A 2-3-mm-es méretből ítélve.

Szorítok.

2010. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia,habár én nem vagyok kismama(csak anyuka)de nekem az első ultrahangon nem irtak rá szívhangot,csak ennyit irtak a papírra:egy 11 mm-es petezsák látható.Szóval lehet hogy valahol rá írják és valahol nem.Nem kell egyből a rosszra gondolni.
2010. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia, ennyi idősen nekem sem volt szívhang, de rá 3 hétre-9hetesen már másfél cm-es volt a kicsi, és volt szívhangja is:-)

Nyugalom

2010. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!