Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. kismama téli kabátot...

S. O. S. kismama téli kabátot keresek, hol lehet olcsón jót venni?

Figyelt kérdés
Nem szövetkabátot szeretnék, hanem könnyen tisztíthatót, de mindenhol nagyon drága (20-25e ft). Használtat neten nem merek venni, mert mindenképpen fel szeretném próbálni. Van olyan bolt, ahol megfizethető áron találok normális kabátot? Köszönöm előre is.
2011. nov. 6. 07:10
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Most komolyan, én még ezt a pénzt is sajnálom rá, mindenhol marha drágák a kabik, meg aztán, jövőre már nem leszek terhes, és akkor minek a kabi??? Szóval én ezt a pénzt a gyerekre költöm, és olyat turkálok ennek töredékéért, amilyet csak akarok. Szóval én ezt fogom csinálni.
2011. nov. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha a környékünkön lenne turi, én is ezt tenném (amúgy van kismama kabát turiban?) Borzasztóan drágák az új kabátok, de még előttünk a tél, a sima kabátok nem érnek be már, a nagyobbik gyerkőccel meg napi 1-2 órát kint vagyok- szóval muszáj vennem egyet, nem fagyhatok szét. A kérdés továbbra is, hogy de hol? :)
2011. nov. 6. 07:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha fehérvári turi jó, akkor lehet kapni kismama rucikat a Falközzel szembeni turkálóban.
2011. nov. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!


en a bonprix.hu-n rendeltem 13 ezerert. tudom, az se olcso, de megsem 25. en is fazos vagyok, es szules utan hordozni is szeretnek kabat alatt.

2011. nov. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2011. nov. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a KIK-ben vettem, 11.000ft volt, de utána is lehet használni, mert állítható a derékrész.
2011. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem ragaszkodsz a kismamakabathoz, de jo olyan is, ami ennek tokeletesen megfelel, akkor keress pelerin kabatot.


En mindket gyereknel telen voltam terhes.

Ezekhez hasonlot vettem:

[link]

[link]


Belefert a pocak boven, a legnagyobb telet is kibirtam benne, mivel kenyelmesen ala is tudtam oltozni, annyi reteget vehetsz ala, amennyit akarsz, belefer minden.

Nekem kenyelmes volt es hordozni is lehetne benne, bar en arra nem hasznaltam, masodik szules utan eladtam.


Egyebkent en a new yorkerben vettem ezektol kicsit fiatalosabb, kockas mintajut 3-4 eve kb 6000 forintert.

2011. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat és a segítséget. Aztán közben elmentem a H&M-be, ahol 50% kedvezmény volt a kismama kabátokra, így 7500 Ft-ért vettem egy jó meleget- habár nem ez álmaim netovábbja, de kényelmes és tökéletesen megfelel a köv. 3 hónapban!
2011. nov. 6. 16:23
 9/9 Atroposz ***** válasza:
Én sajnos nagyon sokat szedtem fel ,nem találok se kabátot se nadrágot pedig turkálók vannak nálunk dögivel fel vagyok készülve hogy lassan mackókba fogok járni.
2011. nov. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!