Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájt valakinek ennyit a feje...

Fájt valakinek ennyit a feje mint nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 hetes kismama vagyok és kb minden másnap fáj a fejem, régen is fejfájós voltam de most nagyon. És annyira fáj hogy muszáj bevennem gyógyszert, mert sajnos pihenni nem tudok, van egy 2 éves örökmozgó kislányom mellette képtelenség. Rubophent és algopyrynt szoktam bevenni, aki járt így nem lett semmi baja a babának?
2021. márc. 20. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem is így volt. 2 naponta egy napos migrén. Szinten algopyrin. Semmi baja nem lett.
2021. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szintén. 2éves a fiam, 12hetes vagyok.

Én alapba migrénes vagyok, ez az időjárás meg rátesz. Panadol, Eubophen nekem semmit nem használ, Algopyrint szedek.

2021. márc. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is 14 hetes vagyok, dettó ugyan ez van... Alapból én is felfájós voltam. Remélem jön a jobb idő és jobb lesz.
2021. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Szia ugyan ez volt nekem is napokon keresztul fajt es csak este de nekem olyan 7hetes kortol olyan 12 hetesig

Engem ezert is kuldtek el Covid tesztre akkor de negativ lett aztan valahogy el is mult utanna :)

2021. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azota minden tunetem elmult 18hkm vagyok :)

4es voltam

2021. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha rendben van a vérnyomásod akkor a hormonok.
2021. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. márc. 20. 18:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4 napig volt migrénem egyhuzamban. Kénytelen voltam gyógyszerezni magam. 3x 1 Algopyrint vettem be. Nekem 16.hétig volt fejfájásom.
2021. márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!