Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lüktető érzés a hasamban 33...

Lüktető érzés a hasamban 33 hetesen kb 1 nap 4x és vagy 20 percig is eltart. Bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
Eddig betudtam csuklásnak, de ahogy egyre többet csuklik vagy mi lenne az ,és naponta kezdek aggódni. Valaki segítene ?? olyan lüktető érzés. Akinek volt hasonló tudna segíteni ,hogy mi lehet ez és baj e? én olvastam hogy csuklani 32 héttől nem kellene napi szinten 3 szor és 15 percig,de nekem ez a lüktető valami pont ugy van, jelenthet bajt? A helyesírásért 1000 bocsánat!!:'(

2021. márc. 22. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Csuklik 🙂 és igen egyre többet. Normális. Ez is a tudot készíti fel a kinti világra. Miután megszületnek is elég sokat csuklanak meg pár hónapig. Ne aggódj. Az en fiam mindig hajnali kettőkor állt neki csuklani 30-40 percet. Imádtam, mit ne mondjak 🤣
2021. márc. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a nyugtató választ ❤ én inkább ideges vagyok olyankor, mert nagyon félek mitől van, és ha elmúlt lenyugszok. Nagyon furii és 4x egy nap sokáig..félek hogy gondot jelent mert úgy olvastam 32 hét után ritkulnak. De azért köszi a válaszod megnyugotaam kicsit 😊☺
2021. márc. 22. 23:36
 3/10 anonim ***** válasza:
A babák sem egyformak. En azt tudom neked mondani, az en fiam rengeteget csuklott. Meg a szuloszoban is. De ha nagyon aggodsz, nyugodtan kérdezz rá az orvosodnál, az sosem árt
2021. márc. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen ráfogok kérdezni csak 2 hét után kell mennem. Szeretném tudni kinek hogy csuklott a pociban , volt e gond?
2021. márc. 22. 23:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyan, semmi baja, ne aggódj. Tuti, hogy csuklik. Az én lányom rengetegszer csuklott a pocakban és kibújva folytatta a napi akár 10 csuklást idekint is. 😊
2021. márc. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ez nem olyan mintha magzat mozgás lenne mikor csuklik, Inkább szív veréshez hasonlitanám. De remélem, hogy akkor csuklik és nincs gond 😊
2021. márc. 23. 09:57
 7/10 A kérdező kommentje:
Felhívtam a sestrát mert rá van számom csak. Kérdeztem hogy ez miatt belehet e menni? ütemes dobogás vagy tud e segíteni azt mondta , hogy ő még ilyent nem hallott, hogy a doki már máma nem dolgozik hogy mennyek a kórházba kérdezzem meg. Tényleg ilyen gond lenne? Mert a kórház eléggé messze is van , hogy bemenjek.
2021. márc. 23. 10:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Em hiszem. Csak nem jól írtad körbe mit érzek illetve inkább ez ilyen szubjektív dolog. De ha ő orvoshoz küldött, akkor menj.
2021. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rengeteget csuklott kisfiam, az utolsó napig. Sőt kint is folytatta, babaként is naponta többször. Egyszer egy NST-t is végig csuklott, vicces volt.

Amúgy,ha rendesen mozog, naponta többször,mint szokott, szerintem nincs gond. De ha attól megnyugszol menj be kórházba. Itt senki nem orvos és nem lát beléd.

2021. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kevesebbet mozog mostanába , de mozog. nekem egy np még 5x is megy ez a lüktetés de kicsik nagyon ezért nem hiszem, hogy a baba de végülis nem tudom. Nem megyek orvoshoz, edig nem okozott gondot, szerintem most sem fog .
2021. márc. 23. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!