Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyik oldalon és hüvely...

Egyik oldalon és hüvely tájékon érezhető szúrkáló érzés jelenthet valamit? 35hkm

Figyelt kérdés
Utoljára 2 hete voltam orvosnál, teljesen zárt volt a méhszájam. A méhlepényem 3-as. Ma délután éreztem kb 3-4-szer ilyen szúró érzést. Ez "rejtett vajúdás"? Vagy csak jósló fájdalom? Vagy ez csak azt jelenti hogy nyílik a méhszájam? Vagy nem jelent semmit és ez teljesen normálisnak számít?
2019. jan. 21. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem gyakran volt a hasamban, jellemzően egy oldalon. Meg hüvelynél is. A medence tágul, nekem ezt mondták. A méhszáj, ha nyílik, az nem ilyen, az a mensi szerű görcsökre hasonlít inkább.
2019. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A védőnő szerint lehet hogy a baba a csonthoz nyomhatott valami ideget és ettől lehetett. 😊
2019. jan. 21. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is 35 hetes vagyok, mostanában én is többször érzek a hüvelybe nyilalásokat. A héten megyek dokihoz,kíváncsi vagyok,remélem még mindig zárt a méhszáj.
2019. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!