Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy 5 hetes teehesen...

Normális hogy 5 hetes teehesen elveteltem es már az 5. napja verzek?

Figyelt kérdés
Ilyen alvast veres, nyalkas valami ürül belőlem már az 5. napja. Az orvosom semmiben nem tájékoztatott. Még vissza se rendelt.
2021. márc. 23. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Menj be sztk ba vagy ügyeletre nézzenek meg uhval.
2021. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

5 hetesen egy erősebb menstruáció szerű vérzés van vetelskor. Felesleges bemenni az ügyeletre, ha nem verzel túlságosan (pl óránként cseréled a betétet, rövid időn belül szetazik), vagy amíg nem görcsölsz sokkal erosebben, mint egy sima menzesznel.


Majd ha elmulik a vérzés teljesen, akkor menj el a dokihoz kontrollra, hogy minden rendesen kiurult e. Előtte felesleges.


Kívánok mihamarabbi ( testi és lelki) jobbulast!

2021. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy normál menzesz is eltart 5 napig, nem hogy egy vetélés. Igen, normális.
2021. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 5 hetesen vetéltem el, egy hétig véreztem. Nekem azt mondta az orvos, akkor menjek vissza, ha két héttel később még pozitív lenne a teszt.
2021. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rèszvètem. Ennyi vèrzès mèg teljesen normàlis.
2021. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem a menstruacioim is rovidek, max 2 napig tartanak mindig.. Azért furcsa nekem ez az 5. napja történő verezes.
2021. márc. 23. 21:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja es egyébként hanyhatok is ettől? Ez normális?
2021. márc. 23. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!