Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.5 hetes terhes vagyok, de...

Kb.5 hetes terhes vagyok, de nem érzem hogy feszülne a mellem! Kissé nagyobb, de nem fájdalmas, nem feszül! Aggódnom kellene? Sajnos már kétszer elvetéltem tünet nélkül. Lehet, hogy most is megállt a baba a fejlődésben?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell, hogy aggódj!

Én a 11-12. héttől éreztem változást a cicimben.

Gondolom mostanában mész ultrahangra, de ne is gondolj rosszra. Nekem is volt 4 vetélésem, de miután orvosolták az okát, már nyugodtabban vártam a babám.

Kivizsgálták miért vetéltél el 2x?

2009. dec. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs gond, de ha nagyon aggódsz, nézesd meg ultrahangon. Jobb lesz akkor, ha látod és azt mondják, minden rendben van.

Amúgy én észre sem vettem, hogy feszülne a cicim, csak a férjem volt odáig, hogy hűűű, mekkora lett, hűűű, milyen feszes :)

2009. dec. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem az elején egy picit fájt, de csak reggel amikor felkeltem, egész nap nem fájt, és most sem pedig már 17. hetes leszek. A mellem átalakult, egy picit nőt is, de semmi fájdalom.
2009. dec. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kb. 2 hete tettem fel én is hasonló kérdést.Volt már egy vetélésem, és én is ujra babát várok.Viszont az 5. hétben még nem éreztem semmit.Nem fájt a mellem, csak duzzadt volt, de ezen kivül semmi.Be is pánikoltam rendesen.Aztán 1-2 nap mulva már kezdett fájogatni, de nekem inkább csak este.Azóta is inkább csak du. vagy este érzem jobban.Viszont 3 napja nem tudok kikelni az ágyból annyira émelygek, hányingerem van.Na, eddig az volt a baj, hogy nincs tünet, most pedig hogy jelzi "anya itt vagyok" teljesen kész vagyok.De örülök neki.:)

Nyugodj meg, hidd el 1-2 hét és te sem uszod meg a rosszulléteket, addig is élvezd a tünetmentes kismamaságot!

Sok Boldogságot!


7 hetes km

2009. dec. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!