Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy kb.5 hetes terhesen elvetéltem vagy csak valami vérömleny miatt véreztem kb.1 napig? Nem volt görcsös. Ha csinálok egy tesztet és esetleg elvetéltem, akkor mikortól kellene negatívnak lennie a tesztnek? Szombaton véreztem.

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Elméletileg a vérzés vége felé már negatív (de mindenkinél más). Igazából orvos tudná megmondani. Márcsak azért is hasznos elmenni, ha akarod a babát, akkor lehet, hogy gyógyszert kell szedned, stb.
2010. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2010. dec. 6. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A teszt a HCG hormonra érzékeny, ami még vetélés után akár hetekig is benned lehet!!!

Menj orvoshoz - ő tud biztosat mondani.

Innen a gép mögül erre senki nem fog tudni neked válaszolni, hogy mi miatt vérzel...

2010. dec. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!