Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barki volt mar hasonlo helyzet...

Barki volt mar hasonlo helyzetben? (Menzesz keses, ovu keses stb)

Figyelt kérdés

Bovebben:


Volt mar 2 terhessegem es missed ab mutetem is.

A mutet utan a ciklusom 28 naposra allt be ovum pedig 100x hogy nem a 14.napon van.

Ebben a honapban voltunk egyutt a ferjemmel mikor ereztem alhasi szurkalast es ugy voltam vele, hogy biztos most van peteeresem.

Hetfon teszteltem (clearblue digitalis) az negativ lett.

Kedden vártam, hogy megjojjon de nem jott. Ma is vartam de meg mindig semmi viszont erzem neha azt a bizonyos “meg fog jonni” erzest.


Tudom, hogy 2 nap keses meg semmi..

de volt olyan akinek kesobb volt peteerese es a teszt is csak kesobb mutatott valamit?



2021. márc. 24. 13:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!:)

Mar csak abban remenykedem hogy a tobbi teszten is szep ket csik lesz es hogy megmarad☺️

2021. márc. 29. 14:07
 12/12 A kérdező kommentje:
Sajnos lehet, hogy ez a baba se marad meg.. elkezdtem kicsit verezni es ez mar tenyleg ver volt..
2021. márc. 30. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!