Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatos menstruációs görcs...

Folyamatos menstruációs görcs 39. héten?

Figyelt kérdés
Ma voltam a dokinál. Már 2szer előfordult az elmúlt héten, hogy menstruációs görcsszerű fájdalmak volt. Általában 11 után kezdődnek. A méhszáj teljesen zárt volt, NST-n semmi méhtevékenység nem volt. Most viszont ismét fáj, de sokkal erősebben, mint eddig. Mérni nem tudom, mert kb állandó, 1-2 perc pihenővel. Ha felállok és sétálok semmi, csak fekve-ülve jelentkezik. Közben majd megfagyok. Tipikus mensi tünetek. Ezek szimplán jósol fájások? Még erősödhetnek? Azt hittem ha itt lesz az idő, simán tudni fogom a fájásból. Azonban vbac miatt a doki kérte, ha beindult a szülés így-vagy úgy, de siessek be a kórházba. (Első gyerek nélkül nem voltak fájások).
2021. márc. 24. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek még joslók! A vajúdás alatt van egy hulláma a fájdalomnak, gyengén indul majd eléri a csúcsot és egyre kevésbé fáj, megszűnik, és a szünetben nincs fájdalom. Majd ezeknek kell rendszeresen követniük egymást. Az állandó görcs joslófájás. Nem múlnak el testhelyzet-változtatásra, sem meleg vizes zuhanyra.

Persze minden szülés más, lehet, hogy nincs igazam, de szerintem mikor ez már az lesz, azt észre fogod venni.

2021. márc. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Hanyadik babadat varod?

Nekem az elsonel ahogy a fajasok jottek megreedt a burok es szivargott, igy kknnyebb volt a felismer, na meg egybol stabil ket perces fajasok voltak. A masodiknal viszont alapbol bent tartottak szarabb ctg miatt a korhazban, igy ugyis bent voltam mikor megindult es neztek a fajasokat... de most a harmadiknal azt mindta a doki baromira siessek ha jonnek a fajasok, mert azt mondjak fele annyi ido mindegyik szules (elso 4 ora volt, masodik kerek 2.. ) 1 ora alatt akkor erek be ha fel oran belul felismerem h ebbol szules lesz es el is indulok. Kicsit tartok tole:)

2021. márc. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! A baba volt a dologban, 2-kor elfolyt a magzatvíz. Aztán reggel sajnos császár lett belőle, az előző szülésem és az aktuális állapot miatt, a doki javasolta. Végül jól döntöttünk, a hegem el volt vékonyodva és a baba nyakán is rajta volt a köldökzsinór. Azóta már itthon is vagyunk. :)
2021. ápr. 1. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Gratulalunk! Akkor minden ugy alakult ahogy nektek a legjobb. Nekem hasplasztikam volt ket gyerek utan. Most tartok attol h el fog vekonyodni a heg, de eddig nem mondtak h emiatt lehetseges lenen a csaszar. Neked volt szo elotte rola? Koszonom
2021. ápr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát a 30. hétig azt mondta a doki, hogy tuti menni fog a természetes szülés. Onnan átváltott és mindig kérdezte, biztos sima szülést szeretnék-e és készüljek fel, hogy nem biztos, hogy sikerülni fog. Nem tudom a hegem nézte-e UH-n, sosem mondta milyen állapotban van. A műtét közben beszélték a társ dokival, hogy nagyon elvékonyodott az egyik oldalon. Aztán igazából, mivel a fájások ellenére sem tágultam, mint az előző szülésem során, emiatt tartotta indokoltnak a császárt. De azt mondta, nincs akadálya 3. gyereknek.... bár bevallom most már félnék belevágni...
2021. ápr. 6. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!