Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet e terhesség első jele a...

Lehet e terhesség első jele a sűrű vizelés?

Figyelt kérdés

Sajnos nem nagyon vagyok az az ember aki sokat iszik. Van hogy csak napi 2szer pisilek. Éjjel soha nem szoktam felelni.

Viszont ötödikére nem várom. És ha nemis iszok napközben többet mint eddig, és lefekvés előtt sem szoktam inni, de mostanában éjjel is felkelek kétszer és elalvás előtt is és napközben van hogy 10 percenként járok pisilni ami nem fáj semmi kellemetlenseggel nem jár. Már két hete nem dolgozom de iszonyatosan fáradt vagyok, illetve ha eszek is, sokszor érzem hogy úgy ennek valamit holott már nem tudnék semmit le nyelni, mégis úgy érzem mintha egne a gyomrom.


2021. márc. 26. 10:02
 1/10 anonim válasza:
Én mindenképp kivizsgálnám. Lehet felfázás is, hiába nem fáj. Tesztet vettél már? Tudom, hogy az sem teljesen biztos, de hátha. Nem vagy mostanában sokat ideges?
2021. márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Úristen... Ne legyetek már ennyire sötétek. Ha te 5.-ére nem várod, az a zigóta kb. még be sem ágyazódott, hány ezerszer kell elmondani, hogy a nem várt elött nincsenek tünetek, met jóformán még a tüneteket okozó hormonok sem kezdtek el termelődni?
2021. márc. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves második. Azt hallottam hogy a vérbőség miatt.Ezt olvastam:"A terhesség korai szakaszában megjelenik a gyakori vizelés. Ez azzal a ténnyel magyarázható, hogy a has alsó része megtelik vérrel.Ez nyomást alkalmaz a húgyhólyagra. Másik oka a gyakori vizelésnek,hogy növekszik a folyadék mennyisége a szervezetben. Anyagcsere változások mennek végbe és aktívan megkezdik a munkát a vesék,hogy a női testet alaposan megtisztítsák a káros anyagoktól.Ez a folyamat kb a 4.hónapig tart,amíg beáll,aztán a terhesség vége felé jelentkezik újból a gyakori vizelési inger.Tehát ezeknek tényében kérdeztem hogy ki mit tapasztalt,mert arról semmit nem találtam hogy milyen gyakori is ez a vizelési inger.
2021. márc. 26. 10:39
 4/10 A kérdező kommentje:
És még annyit tennék hozzá, hogy éjen 11 én volt peteérésem...
2021. márc. 26. 10:40
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
A terhesség korai szakasza nem azt az időszakot jelenti, mikor még be sem ágyazódott neked semmi, hanem kb. az 5-8.hetet.
2021. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt az első, meg a brutál libidónövekedés mindkettővel, de csak akkor, amikor már meg kellett volna jönnie.
2021. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány napos ciklusaid vannak, ha 2 hete volt peteérésed és 10 nap múlva kéne megjönnie? Ha valóban akkor volt a peteérés, akkor lehet lehet a sűrű vizelés terhesség miatt, bár a korai szakasz valóban nem azt jelenti, hogy szex után épphogy. Akkor viszont a ciklusod fura.
2021. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
27 naposak à ciklusaim. Minden hónap 4-5 en szokott megjonni. 11 en voltam orvosnál és ő mondta hogy van egy 20 mm-és és most próbálkozzunk.
2021. márc. 26. 11:50
 9/10 A kérdező kommentje:
*20 mm és domináns tüsző
2021. márc. 26. 11:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem mielőtt megjön, akkor is rengeteget pisilek...
2021. márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!