Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak futópadon sétálás elég...

Csak futópadon sétálás elég tud lenni terhesség alatti mozgásnak?

Figyelt kérdés
Kinti sétához abszolúte nincs kedvem, így hogy maszkot kell viselni. Van kertünk ott szoktunk levegőzni, kertészkedni. Más volt terhesen aki csak ennyit mozgott? Napi pár km séta? Elég tud lenni megfelelő táplálkozás mellett?

2021. márc. 28. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
A normális mindennapi életed is elég mint mozgás.
2021. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs normális mindennapi életem, amióta bezárták az óvodákat, és itthon vagyunk 3 hete, meg ahogy látom leszünk is még április 19ig 🤣
2021. márc. 28. 14:40
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Az óvodás gyereked ellátja magát önállóan, nem vezetsz háztartást és a kertben is csak ülsz? Akkor keves a mozgás. Ha normálisan élsz, akkor nem.
2021. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nyilván de, de ez nem mozgás ez lóf@sz..
2021. márc. 28. 18:07
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor csinálj amit akarsz. Szia.
2021. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességemkor héti 3x 10km mentem, illetve online kismama tornát végeztem.

Most a második terhességem sokkal lazább, de a tornát el szeretném kezdeni ismét. 25 hetes vagyok, kb.10 hetet végig tornázni heti 2-3x. Sétálni nem nagyon tudunk max a kertben, 14 hónapossal meg nem lehet nagyokat sétálni kint, motorozni is még lassan tud. Az mindenképp jó, hogy futopadon sétálsz! Ezt ne hagyd el. Ha teheted online iratkozz be jogára, bodyart-ra, tornára vagy ami épp megtetszik. Olyat érdemes választani ami nem kötött, azaz a videót feltöltik a plattformra, s akkor tudod megcsinálni amikor van időd.


Kellemes babavarast !:)

2021. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kipróbálom :) Végre valaki, aki terhesség alatt nem úgy viselkedik mint egy 80 éves :) Eszem megállt attól a kommentelőtől aki napi mozgásnak nevezi az egész napos teendőket 🤦‍♀️ persze lehet nyugdíjas írta 😅
2021. márc. 29. 13:05
 8/11 anonim ***** válasza:
11%
Van akinek az is bőven elég. :D
2021. márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Idős korukra biztos egészségesek lesznek 😅 ja nem 😁
2021. márc. 29. 22:08
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

A valaszado abból indult ki, hogy épeszű ember alapból mozog a napi teendői közben. Pláne ha egy óvodás korú gyereket nevel, aki épp otthon van. Azt is fiygelemebe vette, hogy valószínűleg a kedves kérdező nem egy sportember, hiszen akkor fel se merült volna így a kérdés se.

Nem vagyok 80 és kb holtbiztos hogy többet mozgok nálad, lévén csupán a munkám miatt is napi 30-40ezer lépesnél járok. Mindig elfelejtem, hogy sok nőnek a terhesség az agyára is ravonul és így képtelen értelmezni, hogy az adott válaszok jóindulatúak voltak. További kellemes szenvelgést. 😙

2021. márc. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!