Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak futópadon sétálás elég...

Csak futópadon sétálás elég tud lenni terhesség alatti mozgásnak?

Figyelt kérdés
Kinti sétához abszolúte nincs kedvem, így hogy maszkot kell viselni. Van kertünk ott szoktunk levegőzni, kertészkedni. Más volt terhesen aki csak ennyit mozgott? Napi pár km séta? Elég tud lenni megfelelő táplálkozás mellett?

2021. márc. 28. 12:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen a 6os valóban hasznos és jóindulatú volt.

Azt szerintem te se gondolod komolyan, hogy főleg karantén alatt egy ővodás gyerekkel bármi mozgást lehet elegendő sportnak nevezni?

Értem, hogy te napi ennyi lépéstteszel meg. És? A kérdésemre nem válasz :)

Egészséges embernek akár babát vár akár nem, heti minimum 3x kell valamit mozogni! Én ebben hiszek, és a kérdésem is erre irányult. Az meg ne haragudj de nem érdekel aki a napi megmozdulásait sportnak nevezi.

A sport lényege az én idő, a feszültség levezetése, a szív megdolgoztatása, az agy kikapcsolása számomra. Szóval sétálhatsz munka alatt bármennyit, nekem az munka nem sport! Lapozz tovább szia!

2021. márc. 30. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!