Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhességi teszt a...

Melyik terhességi teszt a legmegbizhatóbb? (márka szerint)

Figyelt kérdés

Körülbelüli árat is irjatok.

És a lehetséges fogantatás után minimum hány nappal érdemes megcsinálni?

Biztonság kedvéért másodszor is teszteljek?


2010. aug. 19. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a One Step tesztet ajánlom. 7-800 Ft, maximálisan megbízható, sose csalódtam benne. Igényes, kazettás teszt, vizeletsugárba tartható és vizeletbe is mártható. Az esedékes menstruáció előtt 1-2 nappal is használható, de mint mindegyiknél, az a biztos, ha a menstruációd elmaradása után 1-2 nappal tesztelsz.Vettem már a sokak által dicsért 2000 Ft-os ClearBlue-t is, nekem még a kontrollcsík sem jelent meg. Csalódtam benne.


Mindenképpen két tesztet vegyél, két eredmény esetén nagy a valószínűséggel az azonos eredmény közel 100% bizonyosságot jelent. Ha eltérő, akkor szükséges csak egy harmadik teszt.


A számodra legkedvezőbb eredményt kívánom!

2010. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindig a Clearbluet használtam, és nekem maximálisan bevált. DM-ben vettem pár ezerért. Már nem emlékszem a pontos árára, de kifizethető. Az elmaradt menstruáció másnapján nagyon határozott eredményt hozott.
2010. aug. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a Clear Blue jött be,mindkét gyermekemnél kimutatta a pozitivot. :) Bárhol lehet kapni,Dm,Tesco,patika és most nem tudom mennyi az ára.sztem 2000-3000 ft körül lehet.
2010. aug. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Én is ClearBluet vettem, a nem várt előtt 4 nappal már egy nagyon halvány csíkot mutatott. :)
2010. aug. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia!nekem a Qupido vált be.nem jött+a mensim és rá 2nappal csináltam+.én úgy tudom hogy ez az egyik legérzékenyebb teszt.800ftba kerül.Remélem segíthettem.:-)
2010. aug. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Gabrielt vettem a patikában. Mindig igaza volt:)
2010. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Digitális clearblue,1800 ft
2010. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!