Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet inni kamillateat?

Terhesen lehet inni kamillateat?

Figyelt kérdés

Azt hallottam hogy nem lehet gyogynoveny teakat inni.

Kamilla teat se?

Bar nem tudom miben arthatna.

De nektek mi errol a velemenyetek?


2021. márc. 29. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne?? Én elég gyakran iszom. Megfázásra, puffadásra, székrekedésre, alvás problémákra, húgyúti fertőzésre. Korábban nem szerettem, de amióta várandós vagyok állandóan ezzel kúrálom magam. Elég hasznos gyógynövény.

Amúgy sokféle gyógytea fogyasztható, amit tudom hogy ilyenkor nem ajánlott pl.a csalántea.

2021. márc. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2021. márc. 29. 08:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Nagyon finom és egészséges, csak cukor nélkül hatékonyabb.
2021. márc. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sokféle teát iszok terhesen is, de egyikből se sokat. Mondjuk pont a kamilla nem hiszem hogy ártana, azért mégse egy cickafark :)
2021. márc. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos típusú gyógynövény teákat nem lehet, de a kamilla nem veszélyes.
2021. márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azt olvastam, olyanokat nem érdemes inni amik ott lent vérbőséget okoznak (most persze egy példa se jut eszembe, de ha így rákeresel biztos találsz)
2021. márc. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csipkebogyó +hibiszkus teat iszom rendszeresen. Ezt is lehet, magas dózisú C vitamint tartalmaz. Jó légúti megbetegedések és megelőzésük ellen is. Neten fent van, hogy milyen teát (nem) szabad inni.:)
2021. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!