Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szemgyulladásom (árpám) van 1...

Szemgyulladásom (árpám) van 1 napja. Kamillás borogatáson kívül mit használjak?

Figyelt kérdés
A szakrendelő nálunk már szüneten van, így orvoshoz nem jutok el, csak az ünnepek után. 21 hetes terhes vagyok, mit gondoltok, árt ez a babának?
2007. dec. 21. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz a háziorvoshoz menj el és irass fel FLOXAL szemkenőcsöt. Ezt lehet használni terheseknek is. A kamilla nem fogja elpusztutani a kórokozókat, max. a tüneteket csillapitja.
2007. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

A kamilla sokmindenre jo de nem szemre......SOHA NEM SZABAD A KAMILLAT SZEMRE HASZNALNI!!!

Menj orvoshoz!

2007. dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is ezzel kűzködtem 2 hete. Elmentem szemészetre, ott megnéztek, mondtam, hogy kismama vagyok és írtak fel olyan szemcseppet és krémet ami 1 hét alatt elmúlasztotta teljesen, és a SZEMÉSZ AZT MONDTA, HOGY NYUGODTAN KAMILLÁZHATOM TOVÁBB A SZEMEMET. Minden képpen nézesd meg orvossal, találomra szerintem semmit ne kezdj el használni, hiszen az itteni válaszoló kismamák nem orvosok, így nem is szemészek. Gratula a csöppséghez és kellemes ünnepeket Nektek.
2007. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én ha érzem hogy kezd kialakulni az árpa a szememen (viszket meg ilyenek) megeszek egy fél élesztőt, és attól másnapra elmúlik, ha nem akkor emgint felet és attól tuti elmúlik...

Nem tudom mi lehet az oka, de az élesztő tényleg segít!

2011. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!