Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan lehet kismama ruhát...

Honnan lehet kismama ruhát elfogadható áron rendelni?

Figyelt kérdés

Olyan helyre gondolok, ahol nem 6-8 ezernél kezdődik egy szimpla felső és 15 ezertől egy ruha.

H&M-et néztem, de ott is irreális árak vannak, bár még mindig elfogadhatóbb, mint a többi webshop ajánlata.

Tudnátok ajánlani boltot?


2021. márc. 31. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Én csak kismama nadrágokat vettem H&M-ben, 12.000Ft volt egy darab. Lidl-ben és Aldiban pedig kismama leggingseket. Ezek voltak a legkényelmesebbek és olcsók is.


Felsőt szerintem felesleges. Rugalmasabb tunikákat vettem, ezeket most nem várandósan is ugyanúgy hordom. A pocakomat pedig szépen kiemelték. Ilyenekre gondolok:

[link]


Egyébként Bonprixről tudsz kismama ruhákat olcsón rendelni.

2021. márc. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Fb csoport, más kismamáktól.
2021. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Én a Bonprix-ről rendeltem. Igaz ott is néha drága de kifogtam 5000-ért kismama nadrágot is.
2021. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Én Marketplace-en vettem, szinte újakat, a szebb felsőket 1500-2000 körül, semmilyenebbeket otthonra 500-ért. Nadrágokat vaterán, 5 darabot 6 ezerért. Pár hónapra tökéletesen megfelel, pláne hogy most úgyse nagyon járok sehova.
2021. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aldiban pl. jövőhéten lesznek kismama cuccok. Lidliben is szokot lenni, jó minőségűek.
2021. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sinsay.

Ha nincs bajod a használttal akkor ruhafalva.hu ott vannak amúgy outlet azaz új ruhák is.

2021. ápr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi kismamaruhát kérdeztél.
2021. ápr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bonprixen gyönyörű ruhák vannak, sokat rendeltem onnan a terhességeim alatt. Szoktak lenni jó akciók is, akkor aztán tényleg megéri.
2021. ápr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!