Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha fáj a fejem, milyen fájdalo...

Ha fáj a fejem, milyen fájdalomcsillapítót vehetek be, hogy ne ártsak a babának?

Figyelt kérdés

valószínű babát várok.

Már csináltam egy tesztet, de korán, akkor még csak 1 napot késett.Ezért a 2. csík halvány volt.

Ma már 5 napja, de még pár napot várok.Akkor kiderül.

Jelek vannak:szédülés, fájnak 5 napja a melleim,fejfájás, fáradtság,a hasam is fáj 2 hete görcsöl szakaszosan , ma már csak picit.


2007. dec. 21. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ugy tudom,hogy az Algopyrint szabad ilyenkor.
2007. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a későbbiekben, ha fájdalom lép fel amikor már tényleg káros egyéb gyógyszer....

a tenyeredet tartsd magad elé mint ha a körmeidet akarnád nézni, fogd meg a jobb kezeddel a bal kezeden lévő nagy és mutató ujjad közötti hártya részt és egy kis enyhe nyomást gyakorolj rá, ha fáj akkor kezd el gyengén masszirozni.


Ezzel a folyamattal ENDORFIN szabadul fel a szervezetből ami természetes fájdalomcsillapitó is egyben!

Gratulálok előre is a babához!!

J

2007. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia ,ha otthon már meglévő fejfájás csillapitóra gondolsz akkor a használatin rajta kell legyen hogy terhesen szedhető-e ha nincs akkor akár a gyógyszertárba is szvesen megmondják mejk az a fájdalomcsilapitó ami szedhető és gratula ha tényleg össze jött szép ünnepet nektek
2007. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a doki az Algopirynt, a görcsökre pedig a Nospát ajánlotta.(bár én egyszer sem vettem be, volt is pár álmatlan éjszakám, főleg a hasfájás miatt)

Szorítok neked, hogy pozitív legyen a teszt, a tünetek lehetnek annak a jelei.

Üdv:22hetes kismama

2007. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem hiába mondja az orvos, hogy ezt meg ezt a fájdalomcsillapítót lehet. A gyógyszeriparnak az az érdeke, hogy minél több gyógyszert szedjen minél több ember. Mind tele van méreggel. Én soha nem szedtem, nemhogy most... Nekem iszonyú fájdalmaim vannak a kezemben, mert zsibbad és sajog. Eszembe nem jutna.. Üdv, egy 33 hetes kismama
2007. dec. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is nagyon fájt a fejem. Nekem azt mondta az orvosom, hogy az Algopyrint az első és az utolsó 3 és az utolsó 3 hónapban nem lehet szedni, a második trimeszterben igen. És még azt is modta, hogy azzal rosszabb, hogy fáj a fejem pár napig is akár, többet ártok vele, mint egy szem gyógyszerrel.
2007. dec. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
algopyrin (receptre), ibumax (recept nélkül)
2007. dec. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Recept nélkül kapható: Paramax Rapid 500 mg, szedhető babavárósan, szoptatás idején hatásos fejfájásra, fogfájásra, lázra izületi fájdalmakra. Semmi baja nem lesz a Babának a terhesség korai szakaszában sem én is ezt szedem.

18. hetes kismama

2007. dec. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!