Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi a tapasztalta neo...

ViaBerill kérdése:

Kinek mi a tapasztalta neo ferro folgammarol? 23hetes vagyok. Ma nagyon gorcsol a gyomrom tobbet nem veszek be belolle az tuti. Kerdesem az volna aki jart mar igy hogy be vette es gorcsolt hogyan mult el hasznalt ra fajdalom csillapitot?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 1. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Evés után kell bevenni.

A gyomrom extraérzékeny, mégsemmvolt bajom.


De erős székrekedést okozott.

2021. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is erős székrekedést okozott, ezért görcsölt a hasam tőle :D
2021. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem sajna hasmenés van remélem gyorsan kiheverem es at allok valmi masra
2021. ápr. 1. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem okozott székrekedést, igazából semmi változás nem volt az emésztési folyamataimban, kb észre se vettem, de az "output" zöld volt, néztem is nagyot, amikor megláttam először, nem értettem, hogy ez mégis miaf...??? Aztán rájöttem, hogy ettől van.


Szerintem szólj az orvosodnak, hogy nagyon rosszul vagy tőle, írjon fel más vasat. Tuti nem véletlenül kell szedned.

2021. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.


Nekem erős székrekedésem van tőle,és ha netalántán sikerül, akkor elszínez lent feketére.


De ez elvileg normális dolog nála. Legalább is én úgy tudom. A görcsök lehet magnézium hiány is. Ha 23 hetes vagy akkor már kell szedned elég jó ideje. Én még csak 17 vagyok.


Korábban nem tapasztaltál ilyent?

2021. ápr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia most le alltam a neo ferro szedesevel es el mult a panaszom szoval ez okozta. Magneziumot szedem mar reg ota.

Igazabol kicsit vérszegény vagyok valami mas keszitmennyel fogok proballkozni mert igazabol eleg rossz kozerzetem van sokszor szedelgek

2021. ápr. 7. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!