Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egésznapi émelygés, hányingerr...

Egésznapi émelygés, hányingerre nektek mi csillapította?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy hányni még nem tudok, megkönnyebbülni nem megy. Próbáltam a hideg kólát, hideg gyümölcslét, AZ se megy le nagyon. Pár szem sós kekszet, mert az édeset egyáltalán nem bírom megenni. Enni alig eszek. Félek hogy baja lesz a babámnak, vagy nem fog fejlödni. Vitamint szedek, az legalább nem jön ki.
2019. febr. 26. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi baja lenne egy kis émelygéstől? Végig hánytam a terhességem első 16 hetét, mégsem lett baj.
2019. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mentolos rágó.

Ne aggódj, az a pár grammos babszem elveszi, amire szüksége van. :)

2019. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a szules csillapitotta sajnos. Talan a gyomberes cukorka, de en meg a 36.heten is vigan oklendeztem. :( a vegere fogytam 13 kilot.
2019. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Basszus. Eddíg Nagy mellénnyel voltam. Azt hittem hét hetes vagyok, a vizsgálaton kiderül hogy csak öt, 5+3mert jóval késöbb fogant. Most vagyok valódi 7hetes,és elkezdödött. De legalább hánynék, akkor megkönnyebbülnék. De csak az egésznapi émelygés, rosszullét. :(
2019. febr. 26. 18:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem citrom segített, aztán olyat is csináltam hogy ha hirtelen jött volna rám akkor egy pohár vízbe csavart a citrom levét és azt kortolygattam,mindig volt mellettem.
2019. febr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyömbér tea, citromos víz, B6 vitamin ( nekem ez volt a legtutibb), mandula, háztartási keksz
2019. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En hiaba hanytam, nem konnyebbultem meg, csak szetmarta a sav a torkom, es ugyanugy 0-24-ben hanyingerem volt. 21. hetig hanytam, de 25. hetig tartott a hanyinger.

Borzalmas. Semmi se segitett vagy enyhitett, enni se tudtam, a viznek is mas ize volt.

2019. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Minden rossz izű nekem is. A citromos vizet kibróbálom. A B6 nekem nem használ sajnos
2019. febr. 26. 19:21
 9/10 anonim ***** válasza:

En vagyok a vegigemelygos. En amugy par hetet vegig is hanytam, sajna nem konnyebbulsz meg. Nekem azt mondta a vegen egy orvos, hogy a szenhidratanyagcsere es a hormonok megváltozása egyutt okozza. Nem biztos, hogy segit, de nekwm valamelyest javitott a dolgon, hogy igyekeztem korpovit kekszet enni mar reggel az agyban, nem voltam ehgyomorra stb. Aztan ha ez nem lenne eleg, en cukros is lettem (de hogy mitol, az egy örökös bonuszkerdes lesz, mert en tenyleg vegig vagy hanytam vagy emelyegtem, igy azert fura nekem, mert veletlen sem ettem olyat ami miatt lehetne.. Aztan a vegen mar inkabb az volt a baj, hogy egyek mar valamit..)


A fiam egyebkent 3,5kgal született, kutya baja sincs es akkor sem volt, de azert nekem kicsit ijesztő volt most ujra a + teszt. En 8h4n vagyok, par emelygos delutantol eltekintve elvagyok. (meg...)


Ha minden jol megy az eslo trimeszterrel el is mulik a bajod, azert (legalabbis az en ismeretségi koromben) az enyem a ritkább, a gyakoribb az hogy van par rossz het es kicsit konnyebb lesz.

2019. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Reméljük könnyebb lesz.
2019. febr. 26. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!