Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalatotok a...

Mik a tapasztalatotok a terhesség alatti covid fertőzésről? Hányadik hétben kaptátok el és a magzatra milyen hatással volt?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
10 hetesen kaptam el, nagyon enyhe tüneteim voltak. Köhögés, hőemelkedés 2 napig, 2 nap hasmenés és kb 4 napig nem éreztem ízeket, szagokat. Utána már csak a köhögés maradt még 1-2 hétig. Semmilyen hatása nem volt a magzatra
2021. ápr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Hiába kérdezed, mindenkinél más. Látod, az első azt írja, hogy enyhe volt, más meg 4 hetet feküdt lélegeztetőn, miközben kiműtötték belőle a gyerekét, de végül túlélte, megint más meg nem jött le a gépről élve.
2021. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Hát a hivatalos verzió az, hogy nem károsítja a magzatot, de vetélést okozhat.


Ami abszurd, mert a vetélés is károsodástól indul meg!


Szóval ha én most lennék terhes, NAGYON vigyáznék magamra!

2021. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, nagyon köszönöm, hogy írtál. Hasonló helyzetben vagyok, vagy lehetek. Nagyon furcsa az egész. Csütörtök délben fejfájással kezdődött, ami egyre erősödött és péntek reggelre már kapart a torkom, váladékosan köhögtem, éjjel 37,5 hőemelkedésem lett, ami reggelre elmúlt, szombatra állandósult az orrdugulásom és délután mentem pcr tesztre, ami negatív lett, viszont vasárnap reggelre elment a szaglásom, ízlelésem van. Nem tudom mennyire megbízható a pcr teszt eredménye, mindenesetre a szaglásvesztés aggasztó tünet szerintem. Kizárólag a baba miatt érdekel az egész, mert ha sima nátha, influenza, megfázás, akkor az nem érinti, de ha covid akkor már nem olyan tuti semmi sem, kevés a konkrét infó. Nyilván bármi lehet, de nagy segítség lenne ha olvashatnék még konkrét személyes tapasztalatot covidos várandósoktól. Minden választ elre is köszönök!
2021. ápr. 5. 07:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#2: Meg ki tudja, hogy melyikük melyik verziót kapta el.
2021. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
30. Heten kaptam el, semmi nem lett (bar meg nem szultem meg de uh-n minden rendben volt)
2021. ápr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!