Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen normális, hogy alig...

7 hetesen normális, hogy alig van tünetem?

Figyelt kérdés
Enyhe mellfájdalmon és a fáradság érzésen kívül semmi tünetem. A 7. hetet kezdtem el. 2 nap múlva megyek először dokihoz. Nagyon izgulok, hogy minden rendben van-e. Menzim nem volt, egyértelmű pozitív tesztjeim vannak. De ezen kívül semmi tünetem. Nem vagyok rosszul, nem járok állandóan pisilni. Ez normális? Remélem nincs baj a babával, amiért nincsenek tüneteim
2021. ápr. 4. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Örülj neki. Jobb lenne egész nap okádni és a kórházban kikötni? Miért csinálnak az emberek mindenből problémát?
2021. ápr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy 7 hetesen, később sem nagyon voltak tüneteim. Örültem neki, mert tudtam dolgozni, edzésre és suliba is járni, nem kellett otthon fetrengenem a fáradságtól, vagy a wc fölött görnyednem. Eszembe sem jutott, hogy ez gond lehet, szerencsésnek tartottam magam.
2021. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy pár napos mellfeszülést és a kimaradó vérzést leszámítva a legelső "terhestünetem" az volt, hogy amikor az egyik ritkábban hordott farmeromat fel akartam venni, nem tudtam összegombolni...

De pl. anyukámnak, sógoromnak és barátnőmnek sem volt semmi baja. Ne aggódd túl a terhességet, messze még a vége.

2021. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mint hetekig kihányni mindent. Egyébként ne lélegezz fel, mert nekem is csak a 9.héten támadtak a tünetek, de akkor teljes erővel. Minden terhesség más.
2021. ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!