Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is ennyire para mami?...

Más is ennyire para mami? Alig várom a 12. betöltött Hetet.

Figyelt kérdés

Mindig aggódok, hogy ugye nem lesz semmi HA..? 12. hétig nem is merjük elmondani senkinek, annyi rosszat hallani, ên hülye meg olvasom a fórumokat.. azt hittem boldog babavàrásom felhőtlen terhessègem lesz, ehhez képest szívem szerint hetente mennèk nőgyógyászhoz lecsekkolni minden oké-e.. (nem, nem megyek el, eddig 2* voltam a kötelező vizsgálatokon.) Tegnap léptem be a 11. Hétbe, a két vizsgálat alatt mindent rendben talált a doki,

Szèpen fejlődik, akkor már kicsi a valószínűsége a bajnak ugye? Felfoghatnám úgy is, hogy míg nem görcsölök, nincs bármi más rossz jel addig minden rendben van..


2021. ápr. 5. 11:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
Tudom, mi Magyarországon vagyunk, de hátha megnyugtat egy kicsit: Amerikában a 10. héten van az első vizsgálat, mert úgy tartják, előtte ha baj van, az úgyis veréssel jár és magától megoldódik, vagy majd a 10. heti UHn észreveszik. Utána már 95%, hogy minden rendben van a végéig. Szóval csak az 5%-nál kell szerencsésebbnek lenned. Igen-igen, még mindig ott van az 5%, de valamennyi mindig lesz, ezt el kell engedni.
2021. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
21%
11 amúgy itthon is inkább annak van értelme korábban menni mint 10het, aki el akarja vetetni. Addig valóban nem történik igazából pont semmi. Vagy megmarad vagy nem.
2021. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Én pénteken lépek bele a 12.hétbe, de én is nagyon aggódom! Még egyelőre mi sem mondtuk el, de biztosan így lesz, ahogyan a többiek írták. Majd ezután meg máson fogsz/fogunk aggódni! 😬
2021. ápr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Ma vagyok 12+2, nem izgulok kevésbé, mint 8+2nél vagy 11+6nál. Sőt, most tudtam meg, hogy a 12 hetes genetikai után legközelebb a 20. hét körül lesz újabb kötelező vizsgálat és UH, hát nem nyugtat meg, hogy most 2 hónapig nem történik semmi
2021. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
39%
#14 magánba elmehetsz uh-ra, ha izgulsz.
2021. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!