Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akin van 10 kg fölösleg,...

Akin van 10 kg fölösleg, mikortól látszódott a terhes pocak?

Figyelt kérdés

Sajnos maradt rajtam a karantén miatt egy kis plusz, nagyrészt a hasamon, ami a korábbi szülés miatt egy vacsora után is úgy néz ki, mintha félidős terhes lennék.

Hasonló paraméterekkel, nektek, mikor látszódott, hogy ez már terhes pocak és nem háj?


2021. ápr. 8. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Rajtam van +20 . Igaz 2. Terhesség de már 12hetesen is látszott mert nem a hasamon van.

Elsővel +10 volt vele is látszott kb 15-17 hetesen

2021. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is kb 10kg plusz volt, amiből a hányás miatt egyből eltűnt kb 3 kiló. Mostanában kezdtem gondolkozni rajta, hogy vajon a köldököm alatti rész az puffadás, vagy már egy apró kis dudor a baba miatt. Nem egyértelmű még, másnak fel se tűnik, inkább csak én figyeltem fel rá.


14hetes vagyok most

2021. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rajtam nagyjából 12 kg felesleg volt (többnyire combon-fenéken, de azért a hasamon is akadt), olyan 20-22 hetes terhesen kezdett látszódni, hogy nem csak nagyot ebédeltem, hanem tényleg már baba van a dologban. De ruhával még lazán el tudtam rejteni, kicsit bővebb póló vagy ing simán eltakarta. Úgy igazán egyértelműen nagyjából a 26-28. héttől kezdődően látszott már igazán terhespocakként a pocakom, kb akkortól kezdve kezdték el átadni a helyet a BKV-n :D
2021. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rajtam is van kb 10-12 kg(mondjuk én csípős vagyok, meg combon és fenéken van inkább, hasam majdnem lapos volt) . Igaz, nekem már többedik terhesség, ilyenkor könnyebben látszik. 12 hetes vagyok és szinte tagadhatatlanul látszik és - 2 kg-nál tartok.
2021. ápr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!