Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akin van 10 kg fölösleg,...

Akin van 10 kg fölösleg, mikortól látszódott a terhes pocak?

Figyelt kérdés

Sajnos maradt rajtam a karantén miatt egy kis plusz, nagyrészt a hasamon, ami a korábbi szülés miatt egy vacsora után is úgy néz ki, mintha félidős terhes lennék.

Hasonló paraméterekkel, nektek, mikor látszódott, hogy ez már terhes pocak és nem háj?

ápr. 8. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Rajtam van +20 . Igaz 2. Terhesség de már 12hetesen is látszott mert nem a hasamon van.

Elsővel +10 volt vele is látszott kb 15-17 hetesen

ápr. 8. 11:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is kb 10kg plusz volt, amiből a hányás miatt egyből eltűnt kb 3 kiló. Mostanában kezdtem gondolkozni rajta, hogy vajon a köldököm alatti rész az puffadás, vagy már egy apró kis dudor a baba miatt. Nem egyértelmű még, másnak fel se tűnik, inkább csak én figyeltem fel rá.

14hetes vagyok most

ápr. 8. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Rajtam nagyjából 12 kg felesleg volt (többnyire combon-fenéken, de azért a hasamon is akadt), olyan 20-22 hetes terhesen kezdett látszódni, hogy nem csak nagyot ebédeltem, hanem tényleg már baba van a dologban. De ruhával még lazán el tudtam rejteni, kicsit bővebb póló vagy ing simán eltakarta. Úgy igazán egyértelműen nagyjából a 26-28. héttől kezdődően látszott már igazán terhespocakként a pocakom, kb akkortól kezdve kezdték el átadni a helyet a BKV-n :D
ápr. 8. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Rajtam is van kb 10-12 kg(mondjuk én csípős vagyok, meg combon és fenéken van inkább, hasam majdnem lapos volt) . Igaz, nekem már többedik terhesség, ilyenkor könnyebben látszik. 12 hetes vagyok és szinte tagadhatatlanul látszik és - 2 kg-nál tartok.
ápr. 8. 23:09

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!