Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hüvelyi ultrahang mikor...

A hüvelyi ultrahang mikor mutatja ki először, hogy van baba? Kb. hány hetesen érdemes elmenni? Van olyan aki nagyon korán ment és még nem látszódott, de terhes volt?

Figyelt kérdés
2021. jan. 12. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen voltam és látszodott a terhesség hüvelyi es hasi uh-n is.
2021. jan. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességnél túl korán mentem, de csak azért, mert olyan munkahelyen dolgoztam, ami kismamáknak nem ajánlott veszélyes anyagok miatt. De persze még semmit nem látott az orvos, csak megvastagodott méhnyálkahártyát. Két hét múlva mentem vissza, akkor voltam 6+4 hetes terhes, addigra már szívhang is volt. Második terhességnél csak 9 hetesen jutottam el, egyrészt nem akartam túl korán, másrészt a covid is közbeszólt. Szerint 7-8 hétnél előbb nem érdemes menni.
2021. jan. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem érdemes 7-8 hétnél korábban menni. Ha esetleg nincs még szívhang korábban, akkor azon fogsz izgulni. A 7-8. héten pedig már biztos van.
2021. jan. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 7+3 hetesen voltam, volt szívhang is. Korábban felesleges, csak idegeskednél.
2021. jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is 6+5 hetesen mentem ott már volt szivhang is. Az elsőnél 4 hetesen (nem tudtam mikor kell) de ott azt mondta a doki menjek vissza később mert akkor még nagyon semmit nem tudott mondan.
2021. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 6-7 hetesen voltam minden volt már akkor
2021. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5 hetesen voltam, mert lombikterhesség és a doki kérte, hogy menjek, már látszódott az ultrahangon a petezsák.
2021. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

4 hetesen csak a megvastagodott méhnyálkahárgya

5-6 hét petezsák, szikhólyag

6 hét után szívhang

2021. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 7-8. hetet mondanám, mert ha túl korán mész, akkor még csak petezsák van, de embrió nincs, vagy van ugyan embrió, de szívhang nincs, és akkor ezen fogsz izgulni. Én 8 hetesen mentem, 2 centis embrió volt, szívhanggal, mindennel, és már az is látszott hogy melyik oldalon van a feje és melyiken a lába.
2021. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

6 hetesen voltam, semmi sem látszott, csak megvastagodott méhnyálkahártya. Később bizonyos lett, hogy később fogant a babám majdnem 2 héttel (11 nappal), emiatt nem látszott. Csak feleslegesen stresszeltem magam.


Hozzáteszem, én nem a terhesség miatt mentem ilyen korán, hanem már rég megvolt az időpontom rákszűrés miatt,

2021. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!