Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan akinek a gabriel...

Van olyan akinek a gabriel teszt nem erosodott es minden rendben volt a babával?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Szia! Nem kell erősödnie, a koncetráció is más lehet a vizeletben, nem mindegy mikor csinálod, mennyit iszol stb. A tesztekkel nem lehet kimutatni a hcg szint növekedését, azt csak vérvétellel lehet. Szóval nyugi :)


Boldog Babavárást! :)

2021. ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem erősödött, mivel csak egyet csináltam, az pozitív lett. Nem értem mi értelme többször tesztelni. Terhes vagy, jelentkezz be a nőgyógyászhoz, de csak kb. a 6.-7. héten menjél.
2021. ápr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát azért kétnaponta erősödnie kellene. Kivéve ha már nagyon erős és nem tud hova erősödni.
2021. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 darab tesztet csináltam, pozitív lett. Mentem az orvoshoz, ő is megállapította ugyanezt. Felesleges több teszt, ha terhes vagy úgyis pozitív lesz, ha meg nem akkor nem.
2021. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!