Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem sikerül a baba ha...

Miért nem sikerül a baba ha minden rendben?

Figyelt kérdés
A párommal babát szeretnénk. Sajnos nem sikerül... Mindkettőnknel rendbe van minden voltunk vizsgálatokon. Lehet hogy hülye a kérdés viszont lehetséges hogy a sperma lövelés nem erős nála és azért nem sikerül? Mennyire fontos ez? Hülye kérdés tudom de senkitől nem merek rá kérdezni nehogy hülyének nézzen... Bár nemtudom.. Van aki úgy is teherbe esik ha spermás ujjal megujjazzák. Úgyhogy nemtudom mennyire fontos ez.

2021. ápr. 7. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg , hogy benned menjen el, és a többit már megoldja a természet. (Felúsznak maguktól)
2021. ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bennem megy el csak egy példát hoztam fel, mivel duhit hogy akinek nemkell, annak ad az élet.. Akinek meg kéne annak nehezen...
2021. ápr. 7. 11:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 6.hónapban sikerült, de a kistesó nem akart jönni. Nekünk sem volt semmi bajunk, mégis 2,5 évet váratott magára. Minden hónapban ovuteszteltem, jókor voltunk együtt.

Fogalmam sincs miért..

2021. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
Talán nem rá stresszelni kéne és kotelességből szexelni, hanem úgy felizgatni a párod hogy rendesen telibe csapjon.
2021. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami baj mégiscsak van. Menjetek meddőségi központba.
2021. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy túlságosan rá stresszelsz, s emiatt frusztrált vagy, ami jelentősen befolyásolja a dolgot.
2021. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekünk volt már 2gyerekünk, a fiam 6.hónap alatt jött össze, a lányom becsúszott, de a 3.ra 1 évet vártunk és volt egy vetélésem is. A vizsgálatok szerint nem is volt sok sperma én meg még azokat is öltem. Használtam teherbe esést segítő síkosítót egyből sikerült is a fiam.

Mondjuk az sem mellékes, hogy a 3.at közel a 40 hez szültem. A nagyokat 20 évesen

2021. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Inzulinrezisztencia,pcos? Csak a leggyakoribb meddosegi okok jutottak most eszembe.
2021. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok... Minden kivizsgáláson részt vettünk és semmi probléma egyikunkkel se..
2021. ápr. 7. 14:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Immunológia, NK ölősejt, DNS ros hba stb. is megvolt?
2021. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!