Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ez terhesség?

Lehet ez terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az lenne hogy lehetek terhes ha; előző hónapba 12x voltunk együtt a párommal (babaprojekt)

21fele volt ovulációm.

Most kellett volna hogy megjöjjön 5.napja késik. Tesztelni még nem igen mertem mert egyrészt félek a csalódástól mivan ha nem, másrészt kimutatná már a terhességet?

A mellem feszül napok óta, fehér erős folyásom van, néha a nap minden szakaszában kisebb hányingerek jönnek rám, az étvágyam nagyon megnőtt(alapjáraton keveset eszek).

Igen, ezek lehetnek mensi tünetei is de a kis remény ottvan!

Esetleg valaki tapasztalt ilyent terhesség előtt?

Különösen az erőset kívánom!



2021. ápr. 9. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
miért nem tesztelsz? ha babát szeretnél, illene tudni, hogy a teszt már a mensi napján is pozitívat mutathat, ha terhes vagy. mivel 5 napja késik, valószínűleg már erős pozitív lenne a teszt.
2021. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Többször volt már ilyen azért nem mertem.

Erősebb tüneteim is voltak (kivéve ez az erős kívánosság).

2021. ápr. 9. 22:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1. A tüneteid felét még nem okozhatja terhesség (hányingert és hasonlókat nem okoz még egy 2-3 hetes terhesség)

2. Ha a nem várt után vagy akkor a teszt ki kéne hogy mutassa már

3. 5 napos késésnél azért már jók az esélyeid

2021. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Reggel tesztelek egyet hátha! Remélem 2 csík lesz!😍

23éves vagyok, kevésbé vagyok tisztában mikor melyik tüneteknek kell jelentkezni (bántásokból nem kérek)....

2021. ápr. 9. 22:28
 5/10 A kérdező kommentje:

A mensim mindig is be volt állva a kezdetektől azaz 11éves korom óta.

1-1nap tolódás előre/vissza maximum. Sose szedtem fog.gátlót.

2021. ápr. 9. 22:29
 6/10 anonim ***** válasza:

A rosszullét majd 5-7 hét környékén jelentkezik, nem bántásból írom csak hogy tudd ha eddig nem, nyílván nem úgy születünk hogy mindent tudunk.

És igen ha viszonylag pontos a mensid akkor az 5 nap késés már elég jó jel. Szorítok hogy még legyen a második csík ☺️

2021. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infót! 🥰

Világ legboldogabbja lennék ha azt látnám!❤

2021. ápr. 9. 22:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt 4-5 nappal + a tesztem nem hogy 5 nappal utána. Azt értem hogy nem akarsz csalódni, de nekem képes csúszni a mensim ilyenkor, ahogy tesztelek és látom hogy negatív 1 nap kb és meg is jön.
2021. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég bíztató. Drukkolok! :)
2021. ápr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na teszteltél? Mi volt?
2021. ápr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!