Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol vásároltok kismama ruhákat?

Hol vásároltok kismama ruhákat?

Figyelt kérdés
Én odáig jutottam, hogy a H&M-nek vannak és a NEXT oldaláról is lehet rendelni, esetleg van olyan webshop amit javasolnátok?
2021. ápr. 13. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Bonprixnek is vannak.
2021. ápr. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Most csütörtöktől a Lidl-ben lesz nagy választékban.

Én H&M-ben és Lidl-ben vettem anno.

2021. ápr. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is h&mben és Lidlben vettem többet, bár azért a "rendes" ruhák között is nézelődtem, pl a gate oldalán vannak sima ruhák, pólók és a nadrágok nagyon jók, egyben olcsóak is, amik jók a terheshasamra is és elvileg ha nem nyújtom szrrá akkor később is fel tudom venni szülés után.
2021. ápr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bonprix rendelésem pont tegnap jött meg, a terhesleggings naggggyon jó, abból javaslom a Lelosit is.

Sima nyári ruhákat rendeltem, mert még nem lesz hatalmas pocakom (azthiszem), mell alatti vágással, így jól fog kinézni pocakkal. Elégedett vagyok a minőségükkel, a méretezése is stimmel

2021. ápr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bonprix, Nextdirect, H&M
2021. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Közösségi oldal, kismamás csoport. Sokszor alig hordott ruhák negyedáron. Ill h&m.
2021. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
About youról szoktam, gyönyörű, minőségi darabok vannak fent :)
2021. ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 13. 23:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Lidl marketplace
2021. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!