Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Clearblue...

Edinasz kérdése:

Mi a véleményetek a Clearblue ovulációs tesztről? Nekem egy olcsóbb dmes fajta volt múlt hónapban, de az nem mutatta jól, hiába nem ittam előtte órákig, meg este csináltam. Azért vettem most ezt a drágább fajtát. Véleményetek róla? Köszönöm! ❤

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a netes pár száz forintos mutatja csak mert az a legérzékenyebb, david azt hiszem. A többi csak megközelíti. Ebben a hónaban a facelle is mutatta rendesen pedig az sem szokta lehet a Q10 vagy az E vitamin volt jó hatással😁

Én olyan drágát még nem vettem, de ha nem válna be próbáld ki a netest.

2021. ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Okes, köszönöm a tanácsod!
2021. ápr. 13. 14:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves első kérdező! Méhnyaknyákod is a csúcson van LH csúcskor? Figyelted esetleg?
2021. ápr. 13. 14:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Most néztem nagyon vizes van 3 nappal ovu elót, de nekem nincs a tojás fehérjés nyúlós.
2021. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Clearblue nagyon bevállt. Igaz húzós az ára, de cserébe egyértelmű.
2021. ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Sikerült is teherbe esni a segítségével? Ha igen melyik napon voltatok együtt? Mikor pozitív lett? Tudom, utana 24-36orára szabadul ki a petesejt..
2021. ápr. 19. 12:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Én érzem mikor van peteérésem, alhasi görcsök stb. Azért használtam,hogy ténylegesen megbizonyosodjak róla,hogy akkor van amikor érzem.

A pozitív teszt napján már együtt voltunk és utána két nap múlva is, mivel több napig is életben maradnak bent a hímivarsejtek. :)

2021. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!