Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltam egy ClearBlue...

Csináltam egy ClearBlue digitális tesztet és 10dpo-n pozitívat mutatott illetve azt,hogy 2-3 het telt el a fogamzás ideje óta, 1-2 hetet kellene,hogy írjon, másnak is mutatta mar ezt? folytatom lentebb..

Figyelt kérdés
Ilyenkor nagy esély van a méhen kívüli terhességre vagy az ikerterhességre? A többi sima tesztemen nem erős annyira a tesztcsík. (biztos,hogy 10 dpo-n vagyok, ovulacio napján voltunk csak együtt előtte nem, a férjem másik városban dolgozik, nehezen tudtuk ezt is összehozni.

2020. szept. 12. 10:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Követem a kérdést, ha nem gond, mert ugyanez történt velem. Tegnap reggel teszteltem a 28. ciklusnapon. A sima teszt jól látható, de nem túl erős 2 csíkos lett. Ezután kb.2 órával később csináltam egy Clearblue tesztet, és én is arra számítottam, hogy 1-2 hetet fog kiírni (főleg, hogy nem is első vizelet), erre 2-3 hetet mutat. Én az ovu időpontját nem tudom, de remélem minden rendben lesz.
2020. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%

Elöször is, hogy kön ide a méhen kívüli terhesség? Az ugyanolyan tüneteket okoz, mint a normális, meg a teszt is ugyanazt mutatja.


A teszt meg valószíinüleg nem a fogamzást mutatja, hanem a terhesség hivatalos kezdetét, azaz az utólsó menzesz elsö napjától számol.

2020. szept. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
*valószínüleg, *utolsó
2020. szept. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Először is ha nem értesz hozzá és nem tudsz a segítségünkre lenni akkor minek írsz ide?

Google: "méhen kívüli terhesség -hcg szint" és megtudod miért aggódunk...

A teszt meg hidd el a fogamzást mutatja, de vettél már valaha? vagy csak unatkozol azért írtál? mert én vettem és elolvastam a használati útmutatót is....

2020. szept. 12. 10:45
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Elnézést, hogy válaszoltam, hidd el, tapaszaltaból írtam, amit írtam, de többé nem teszem, ha ilyen bunkó vagy!
2020. szept. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Wonderwomen ***** válasza:
100%

Tuti amúgy az ovu napja? Használtál ovu tesztet vagy voltál uh-os peteérés követésen? Szóval nem lehet, hogy korábban volt ovud, mint gondolod, és így korábbi együttlétből fogant a baba?

Egyébként gratulálok!

2020. szept. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :) Bár még nem nagyon merem elhinni... Igen, mindkettő, teszt is, uh- is. Szóval 100%,hogy 10 dpo.. pont ezért nyugtalanít ez a clearblue.. :(
2020. szept. 12. 11:32
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pontosan mutatta a clearblue. 13 dpon 1-2 hetet írt 18 dpon 2-3 hetet es a 22 dpon 3+ írt.
2020. szept. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! akkor tényleg aggodom kicsit most már :(
2020. szept. 12. 11:56
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggodni. Nem lesz különb a teszt ha méhen kívüli van. Nem azert lesz erôsebb. Marciusban volt méhen kívülim májusban ujra terhes lettem és jó helyen van és nem volt különbsèg a tesztek között, igaz én nem a digitálist használtam hanem a simát.
2020. szept. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!