Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet szülès előjele?

Lehet szülès előjele?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama vagyok. Menstruàciò jellegű fàjdalmaim vannak lent ès a hàtam is fàj egy hete. 2 napja voltam ultrahangon mindent rendben talàltak. de most este megint alhasi fàjdalom kìnoz. Felhìvtam az orvosom, azt mondta, ha nem mùlik el egy òràn belül, menjek be ès megvizsgàlnak alulròl, amit nagyon nem szeretnèk mert a baràtnőmet miutàn megvizsgàltàk alul, megindult a szülès nàla.terhessègem alatt mèg soha nem vizsgàltak csak ultrahangon. Nagyon bepànikoltam. Lehet a mèhszàj nyìlik kifelè vagy kitől fàjhat? normàlis ilyen idősen az alhasi fàjdalom? Köszi a vàlaszokat.

2021. ápr. 13. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj be.
2021. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy normál méhszáj vizsgálattól ("alul") nem indul be egy szülés. Esetleg akkor ha már amúgy is beindulna.

Elmúlt már? Inkább menj be és bent fognak, visszatartják a szülést és lehet kapsz tüdőérlelőt, minthogy beinduljon teljesen és 30 hétre megszülj.

2021. ápr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Krisztinaaaaa válasza:

Én is 30 hetes vagyok és nekem is fáj néha a hasam

Én is 2 napja voltam orvosnál minden rendben volt

Lehet akkor normális..

2021. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!