Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Karantén terhesség alatt....

Karantén terhesség alatt. Mennyi idő mire megjön a karantén lezárò papìr?

Figyelt kérdés
12hetes vagyok. Vasárnap ejszaka korhazban volt. Hetfő 11kor már haza is engedtek. Ma hivtak hogy 10nap karanténba kell lennem,mert az egyik betegnek aki velem volt egy korterembe pozitiv lett a tesztje. Szerda éjfélig tart a karanténom. Mikorra várhatő hogy megkapom a papìrt hogy véget ért a karanténom?
2021. ápr. 16. 15:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem küldenek papírt. Email címet kértek tőlem, és emailben jött meg a karantén kezdetéről a határozat, meg a lezárásáról is.
2021. ápr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Email cimet tőlem is kértek. Mennyi idő volt mire megkaptad?
2021. ápr. 18. 12:43
 13/13 anonim ***** válasza:
31%

Talán 3 nap. De decemberben voltam beteg.


Viszont a feloldó emailt elfelejtette az ANTSZ elküldeni,pedig a háziorvosom megigényelte december 29-én.


Január 4-én hívtam fel az ÁNTSZ-t, hogy mi van. 2 óra múlva megérkezett az emailem.

2021. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!